Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért jelölnek be? miért...

Miért jelölnek be? miért haverok? ha egyszer rasszisták?

Figyelt kérdés

Szóval a kérdésből már kiderülhetett, hogy cigány vagyok.

Ennek ellenére folyamatosan jelölnek be rasszista "haverok" mindent megosztanak, hogy ilyenek meg olyanok a cigányok stb de amikor velem beszélnek soha nem jön ez szóba+likeolják néha a bejegyzéseim, nem b..tatnak.


Legtöbbjüket gyúró termekbe ismertem meg, vagy egy discoban mondjuk, vagy kocsmában.

Volt hogy előttem mondták el a cigányokat mindennek (ez engem egyáltalán nem érdekelt:D csak végig hallgattam) aztán ennyi.


Minek "haverkodnak" ha egyszer én vagyok az ellenség?


2021. márc. 20. 18:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mert nyilván nem rólad van szó.

Tehát önmagában a bőrszín még semmit nem jelent.

2021. márc. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én azt figyeltem meg, hogy akik rasszistának hiszik magukat, nem az embereket, embercsoportokat utálják, hanem azokat a negatív tulajdonságokat, amiket velük társítanak. Szóval ők nincsenek pontosan tisztában az érzéseikkel. Képetzeletbeli formát adnak annak, hogy nem kedvelik a lustaságot, erőszakot, kapzsiságot, ésatöbbi.
2021. márc. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az ilyen emberek, ha kimondják rájuk, hogy rasszisták, akkor imádnak azzal védekezni, hogy "nem vagyok rasszista, mert a haverom/kollégám/osztálytársam/szomszédom/egyebem cigány". Valószínű azért akarnak veled haverkodni, hogy te legyél nekik az a haver, aki mögé bújhatnak, ha valaki a szemükbe mondja, hogy rasszisták.
2021. márc. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem akarom mosdatni őket, de alapvetően lehet egy csoportot utálni miközben nincs bajod minden tagjukkal. Kétlem, hogy tudatos döntés lenne a részükről, mint ahogy a 3. válaszoló említette. Esetleg lehetséges, hogy azt se tudják, hogy cigány vagy? Nem mindenkinél egyértelmű.
2021. márc. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet fehér a bűröd, és azt sem tudják, hogy az vagy.
2021. márc. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!