Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szánalmas és gusztustalan...

Szánalmas és gusztustalan lennék ha nem jelezném, hogy karanténban vagyok?

Figyelt kérdés

Karanténban vagyunk és kéne rendelni a tescotól, (mivel itt csak az van aki kiszállít ) nem tudok online fizetni mert nincs netes banki szolgáltatásom csak bankkártyám, féltem a netes dologtól mert tanáromtól úgy vittek el 5 millió forintot, hogy vírus ment a gépére és lenullázták a számláját. Gondoltam mivel én nem értek nagyon a gépekhez , gyk,facebook, youtube amit használok így ha vírusos lenne a gépem a tanultak alapján újratelepítem a operációs rendszert, jó ez csak a kifogás a kérdés.


Tehát most nem lesz piros cetli a ajtón, nem jön rendőr mert okostelefonon valami alkalmazásba kell csak magunkat lefotózni így külvilág mit sem tud erről. Arra gondoltam, hogy megelőzve az kannibalizmust mert senki nem vásárol be nekünk ( utolsó rokonunk 1 éve meghalt ) így nem jelezném a tesco felé, hogy karanténban vagyunk mert akkor tudok bankkártyával fizetni.


Mennyire gátlástalan és undorító ez szerintetek? Persze maszkban,kesztyűben húznám le a kártyát..



2021. márc. 20. 19:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
53%

Beírod a bankkártya adatokat osztkész. Ki van fizetve.


Pszichopata nem vagy az tuti, inkább paranoid ez és egy picit skizó. A kisebbségi komplexus okozhatja.

2021. márc. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
ha van bankkártyád, akkor ahhoz tartozik valahol egy bankszámla, és azzal tudsz fizetni, ne legyél már ennyire élhetetlen szerencsétlen... ezek az "ellopták ötmillió forintját a vírussal" sztorik meg általában tudod úgy történnek, hogy egyesek olyan hülyék, hogy megadják a kártya- és számlaadataikat másoknak, mert annyi agyuk sincs.
2021. márc. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
5 milliót nem lehet csak úgy leemelni a kártyáról. Engem már akkor is hívnak ha nem szokásos utalás történik bármilyen összegben. Egyébként pedig ilyenkor a bank visszaadja a pénzt.
2021. márc. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm.


Nem vagyok ilyen, de amihez nem értek abba nem szeretek belemenni ilyen ez a netbankos dolog is.

2021. márc. 20. 23:43
 15/16 anonim ***** válasza:
0%

Ne szolj a karantenrol es erintsd a kartyad a leolvasohoz.

Nehogymar kenyelmetlenseget okozzon a natha miatt a tecso . A hamis oldalak leteznek.

2021. márc. 21. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Mikor értjük már meg, hogy nem a számlaszámod hiába is lopják el azzal önmagában nem tud mit csinálni... Utalni tudnak neked ennyi... Bankkártya adatokkal tudják megtenni
2021. márc. 21. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!