Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ki hogy áll ehhez?

Ki hogy áll ehhez?

Figyelt kérdés

Ugye sokan mondják, hogy az alsónemű (főleg a női) az majdnem ugyanaz, mint a fürdőruha. (Egyes esetekben egyetértek, de alapjában nem értek egyet, mert teljesen más anyag és színvilág a kettő sokszor, plusz nem úgy készül az ember egy strandra mintha csak átöltözne és valaki meglátná. A kérdést egy vita szülte, mielőtt valaki többet belegondolna..)


Ki mit gondol erről?

Ugyanaz a kettő?

Majdnem ugyanaz?

Egyáltalán nem ugyanaz?



2021. márc. 21. 02:26
A kérdező szavazást indított:
Ugyanaz (nő vagyok)
Ugyanaz (férfi vagyok)
Majdnem ugyanaz (nő vagyok)
Majdnem ugyanaz (férfi vagyok)
Nem ugyanaz (nő vagyok)
Nem ugyanaz (férfi vagyok)
36 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem mára már nincs éles határ, mivel elég extrém fürdőruhákat találnak ki.
2021. márc. 21. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha valamelyik bugyimban mennek a strandra, vizesen olyan lenne, mintha meztelen lennék, mert olyan az anyaguk (fekete és piros szinüek)
2021. márc. 21. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%

A nők tudják a különbséget az anyagon és fazonon kívül a legnagyobb különbség, hogy

más céllal veszik, más szempontok alapján.


Pl.: fehérneműből van mindenkinek:

- szexi, sokat sejtető, csupa csipke, tanga (amit csábító célzattal veszünk fel teljes karbantartás mellett pasiknak)

- nehéz napokra, menstruáció alatt betéthez alkalmas, nem szexi, nagymamabugyi, (szőrös lábbal is jóvanazúgyselátszik, csak éljemtúlanapotvalahogy)


Fürdőruhát az ember lánya akkor vesz ha tudja hogy strandra készül, vagyis:

-hónapokkal korábban fogyókúrázni és edzeni kezd,

- szőrtelenít,

- szoliba megy/barnítózik/napozik, hogy a barnaság elfedje a bőrhibákat

- gondosan kiválasztja az alakjának megfelelő szezonban divatos bikinit vagy fürdőruhát, ami takarja vagy eltereli a figyelmet a nem kívánatos részekről.


(Ehhez képest a férfiak többsége csak bedobja a fürdőgatyát és a törölközőt és kezdődhet a móka.)


Tehát ha valakire rányitják az ajtót egy öltözőben ezért nem mindegy hogy épp a mindennapos fehérneműben van-e vagy a strandon egy bikiniben. Az utóbbira készül testben és lélekben vagyis ő dönt róla, míg egy váratlan rányitásnál nyilván ezek nincsenek meg.

2021. márc. 21. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
63%
Tudja az ðrdðg, én a ferfiak alsógatyáját is undoritónak találom, amikor némelyikük abban van az uszodában.
2021. márc. 21. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%
Számomra szinte ugyan az. 41N
2021. márc. 21. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
68%

Fürdőruha = bikini?

Ha abban kéne strandolnom, azt nem érezném semmivel sem komfortosabbnak/kevésbé intimnek, mintha sima bugyi meg melltartó lenne rajtam. Nincs is bikinim, csak egyrészes fürdőruhám.

2021. márc. 21. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
64%
Anyagában nem ugyanaz, de azt én sem értem hogy miért visít egy lány, ha meglátják fehérneműben, főleg ha nem látszik ki belőle semmi, a strandon meg kiteszi mindenét és mégse zavarja 🤷‍♂️
2021. márc. 21. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Valami szinten igen, valami szinten nem.
2021. ápr. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!