Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezt vajon miért csinálja ez a...

Ezt vajon miért csinálja ez a gyerek?

Figyelt kérdés

Van az osztályunkba egy c.igany fiú aki engem néz de úgy hosszú ideig..de ennek a gyereknek olyan rossz indulatú pofája van még az első napján kunyerálta a telómat én mondtam neki ,hogy nem adom neki erre azt mondja,hogy holnaptól ki vok tiltva a suliból

Nem lett belőle semmi😂😂🤭


Aztán a terembe ott volt a tanár is lyukas óránk volt szal megenit kéregete a telómat és azt mondogata ne legyél már kutya stb


Még egyik nap már nagyon idegesítet elkezdet kritizálni hogy nem tudom a matek egyenletet és erre ő elkezdet röhögni és cikizni


Én visza szóltam és ő elkezdet fenyegetni így letépi a fejem stb

A tanár rá szolt (másik tanár volt)

Ja és utána nézet és rám mozdult én nem ilyetem meg szóval szerintetek mit csinaljak?


2021. márc. 21. 23:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez valami kisegítő iskola?
2021. márc. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez valami debilsuli? Az eszem megáll komolyan. 😂
2021. márc. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Retardaltak vagytok? Nem kell csinálnod semmit.
2021. márc. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nincs is iskola, ne járj be huegyerek, 😂😂
2021. márc. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Ez még karantén elöt volt...azt kihagytam igaz


De miért lennék retardált?

2021. márc. 21. 23:29
 6/8 anonim ***** válasza:
Olyan IQ bajnok sztori ez inkább... Nem értelmiségi megnyilvanulas.
2021. márc. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

'erre azt mondja,hogy holnaptól ki vok tiltva a suliból'


XD

2021. márc. 21. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is vannak speciális iskolába való gyerekek akiket a szüleik nem hajlandóak spec. iskolába iratni mert messze van (30 km) cigány gyerekekről beszélek.Mi is cigányok vagyunk rendszeresen bántja az az 1-2 gyerek az én gyermekeimet is magyar gyerekekkel együtt (nem igazán tesznek kivételt). Szóltam a pedagógusoknak,szülőknek-akik csak lehurrogtak mert a gyerek a suliban van mit képzelek magamról őket hagyjam békén.Szóval vannak olyan szülők akik erre kifejezetten büszkék és pont lesz.rják hogy másokat bántalmaznak.Ez ellen a tanárok sem igazán tudnak mit tenni de ha szólsz akkor segítenek.Az állami iskolákból úgy tudom nem rúghatnak ki senkit.Állj a talpadra és védd meg magad...gyermekeim szerint ezt könnyű mondani úgy hogy az ellenfél még beszélni sem tud normálisan.Kerüld el,szólj a szüleidnek hogy zaklat az a gyerek.Ők majd tudják mit kell tenni.Kitartás!Most élvezd a nyarat szeptembertől pedig ne engedd hogy ismét rád szálljon.
2021. jún. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!