Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az miért van, hogy nappal...

Az miért van, hogy nappal tele vagyok motivációval és a legtanultabb orvos akarok lenni, este meg ha leteszem a fejem akkor előtör a "leszarom én, maximum leszek kőműves, aztán jónapot" érzés?

Figyelt kérdés

Ezt már megfigyeltem az utóbbi időben ez van. Nappal tanulok szorgalmasan, tele vagyok motivációval, este meg mikor felállok az asztaltól úgy vagyok vele, hogy "fszom az egészbe én ki vagyok merülve és ezt nem bírom"?


Ennek mi az oka?



2021. márc. 23. 10:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Este fáradtan én is szoktam ilyesmit gondolni. Azért van mert pszichésen elfaradsz az onkontrolltol.

Nem biztos hogy azt jelenti hogy nem való neked, amit elterveztél, de mindig figyelj ezekre a hangokra, mert ezek fognak figyelmeztetni arra is, ha tényleg nem éri meg az erőfeszítést a célod. Néha erősebb a becsvagy mint a boldogság amit a cél elérése okoz, olyankor érdemes újragondolni.

2021. márc. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert estére ki vagy merülve. Ettől joggal érezheted úgy, hogy ki vagy merülve. Normális.
2021. márc. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
21%
ismerek valakit, már a negyedik diplomáját szerzi, és az az életelve, hogy ha nem sikerül a legjobbnak lennie a szakmájában, akkor értéktelen az élete. Na most az ilyennek borzasztó kisebbségi érzése van. Nálad is ezt látom, nagyon egészségtelen felfogás. Sohasem fogod megengedni magadnak, hogy boldog legyél. Mindig rossznak, gyengének érzed magad, ha a kórház legjobb orvosa leszel, akkor azért, mert nem az ország legjobb orvosa vagy, ha az ország legjobb orvosa vagy, akkor azért, mert nem a világ legjobb orvosa vagy. Szerencsétlenségre vagy ítélve.
2021. márc. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Elfáradsz nap vegére. Szerintme semni több.
2021. márc. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Szerintem is a fáradtság.
2021. márc. 26. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!