Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek ez normális...

Szerintetek ez normális reakció egy munkatársától? Koronavírussal kapcsolatos. Mit reagáltatok volna?

Figyelt kérdés
Munkatársam egész családja beoltatja magát, nekem az egész családom nem oltat. Ezt csak a történet miatt írom. Párom nagymamája elkapta a vírust. Erre úgy reagált, hogy "hááát, nem biztos, hogy túléli". Mindezt kárörvendő hangon, gondolom amiatt, mert most úgy érzi neki volt igaza, oltatni kell. Én reagálom túl, vagy szerintetek is gusztustalan volt ez a reakció tőle? Ti mit reagáltatok volna erre?
2021. márc. 23. 19:08
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
A munkahely az munkahely. Maradjunk a tárgynál.
2021. márc. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Ezaz, hogy munkahely. Mért kell ilyen feszültséget generálni? Együtt kéne dolgozni, de így?
2021. márc. 23. 19:32
 13/19 anonim ***** válasza:
76%
Jolvan mar, tulreagalod, engedd el. A neninek meg jobbulast mielobb.
2021. márc. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Köszi. Oké kicsit túlreagálom, csak ki kell magamból beszélni különben csak idegelem rajta magam.
2021. márc. 23. 19:35
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is egyik rokonom zaklatja anyámat, hogy ő nem sajnálja azokat akik nem oltanak és meghalnak, merthogy anyám se olt. Kíváncsi vagyok hogy az 5 éves unokáját sajnálná-e, mert azok se oltanak
2021. márc. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
77%
Facebook-on inkább az oltáselleneseket látom, ahogy gúnyolódnak mások halálán...
2021. márc. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Itt most nem is az a lényeg ki oltat, ki nem oltat, lehetne akár fordítva is. Nekem az a lényeg, hogy hogy lehet ilyet mondani, csak azért hogy éreztesse az igazát? Az ilyen emberben semmi jó érzés nincs?
2021. márc. 23. 19:40
 18/19 anonim ***** válasza:
37%
#2, egy másik kérdésednél nem apád, hanem egy másik rokonod és nem orvos, hanem ápoló volt. Találd már ki.
2021. márc. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Pedig igaz, h erzeketlenül, vadaskodva nyilvánul ak meg, akik előtte soha. Apám elsőként kapott a háziorvosi körzetből orosz vakcinát, anyám is oltat. 2 főnököm, egy polgármester jó ismerősöm beteg lett, kettő kórházban, 45 körüliek. Mondom apamnak, erre, ezek voltak az oltasrllenesek, így jartak. Mondom, hogy mondhatsz ilyet, nem is ismered őket.. Nem tudható. Értsd meg, hogy a 45 éves nem krónikus ok meg sehol nem kaptak oltást, meg nem került rájuk a sor, mert a 62 63 szuletesueknel tartottak akkor. Nem itelhered meg őket. Mire ő, hát de akkor is, nem a nyugdíjasok írjak tele a facebookot az oltás ellenes posztokkal, hanem ez a generáció. Apám eddig full normális volt, nem akartam hinni a fülemnek, hogy bena ült, ítélkezik. Nekem is magyarázott, felül akarta haziorvosom döntését bírálni anafilaxiaskent melyik vakcina t kapható, persze ki tudja mikor, mert 80 as években születtem, oh én balgatag.. B. Meg nem hiszem el h ez az én apám.
2021. márc. 24. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!