Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális, hogy akinek kényelmi...

Normális, hogy akinek kényelmi abortusz miatt lesz valami problémája azt nem tudom sajnálni?

Figyelt kérdés
Kiemelném külön hogy nem egészségügyi/ erőszak stb, hanem KÉNYELMI.
2021. márc. 24. 11:50
1 2 3 4 5
 11/50 A kérdező kommentje:

9. Mint írtam nem Magyarországon, igen amúgy elég nagy probléma hogy mi az abortusz és mi a halva születés gyakorlatilag kvázi mindenhol jogi kérdés, nem tudom láttál e már abortuszt élesben.

Meg külön érdekesség az is hogy aki pl. mert nem akarok gyereket nevelni az elveteti, van akinek meg az élete függne rajta és rátelepszenek olyan szervezetek hogy bele kell konkrétan halnia, bár ezeket az újságok is szeretik felkapni.

Ugyanígy egy öngyilkos hajlamú embernek sem hagyjuk hogy megölje magát pedig ott abszolút a saját életéről dönt(ene).

Ebbe a munkakörben dolgozom.

2021. márc. 24. 12:13
 12/50 anonim ***** válasza:
83%

Kényelmi abortusz ?????!!!? Te normális vagy ??


Semmi jogod azok felett ítélkezni, akik ezt a nehéz döntést meghozzák. Nem tudod mi jászódik le egy nőben ilyenkor, lehet, nem tudná eltartani anyagilag és szeretetben felnevelni. Vagy hogy lelkileg hogy éli ezt meg.


Fogadok nem is nő vagy, csak valami kis unatkozó maszturbátor here.


A kérdésed egyértelmű provokáció.

2021. márc. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
93%

"Mint írtam nem Magyarországon"


Értettem, nem is Magyarországot írtam, hanem az USA-t, ahol hallani ezt a late-term abortion maszlagot.


"Ugyanígy egy öngyilkos hajlamú embernek sem hagyjuk hogy megölje magát"


Jogilag szabályozva van?

2021. márc. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
76%

Őszintén én ilyenkor nem tudok kárörvendeni, vagy "nem szánni".


20 évesen kitudja mi okból, de elvetette (igen, nem igazán definiáltad a kényelmi abortuszt), aztán 30 évesen meg olyan az élethelyzete és ő maga is, hogy megveszne egy gyermekért és olyan problémája van, ami visszavezethető az abortuszra, akkor én nem tudnám azt mondani neki, hogy hát te főzted meg magadnak.


Még ha sok is volt neki, talán akkor.


De saját magamon látom, hogy nem ugyanaz az ember vagyok, mint 5-10-15 évvel ezelőtt.


Sokszor viseljük saját magunk hibáit, de ez egy súlyos hiba, és nagyon nagy teher, bele lehet akár roppanni is.


Nekem attól még nem lesz jobb a lelkiismeretem, hogy pálcát török felette.


Mindenki aki részt vesz egy ilyen műtéten, vállalja a kockázatokat, és ha megvan a baj, akkor azzal együtt kell tudni élni. Függetlenül attól, hogy miért volt szükség rá.

2021. márc. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem az a normális, ha nem foglalkozol mások magánéletével és nem itélkezel olyasvalaki felett, akit nem ismersz.
2021. márc. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 A kérdező kommentje:
Hát nekem mindegy, majd aki legközelebb panaszkodik e miatt megmondom hogy oldja meg maga, nem szólok bele az életébe..
2021. márc. 24. 12:45
 17/50 anonim ***** válasza:
100%
Sokan panaszkodnak neked emiatt?
2021. márc. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 A kérdező kommentje:
Kaptam már hideget meleget, igen.
2021. márc. 24. 12:51
 19/50 anonim ***** válasza:
92%

Hideget meleget? Hogy lehet egy panaszkodás hideg-meleg? Azt általában nem erre használják.


Eddig hányan panaszkodtak neked, hogy maradandó bajuk lett az abortusztól?

2021. márc. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
85%
18: Hát Kérdező, ha ilyen fajta kérdéseket fogsz feltenni, akkor nemcsak hideget-meleget, hanem pofont is fogsz kapni előbb-utóbb...
2021. márc. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!