Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális, hogy akinek kényelmi...

Normális, hogy akinek kényelmi abortusz miatt lesz valami problémája azt nem tudom sajnálni?

Figyelt kérdés
Kiemelném külön hogy nem egészségügyi/ erőszak stb, hanem KÉNYELMI.
2021. márc. 24. 11:50
1 2 3 4 5
 21/50 A kérdező kommentje:
Évente 5-10 ilyen eset van, aki közvetlenül utána bánja meg. Meg a legirritálóbb a még fiatal voltam, de most már gyereket akarok oldjátok meg, ti kapartátok ki, a ti hibátok hogy nem lehet, na ebből minden hónapba kapunk párat. Bár személy szerint nem az abortusz, hanem az egy kis cigi nem árt a gyereknek a kedvencem.
2021. márc. 24. 12:59
 22/50 anonim ***** válasza:
70%
Aha. Tehát nem barátként panaszkodnak neked, hanem a munkádhoz köthetően. Akkor meg kussolsz, és hallgatod, vagy keresel más munkát, ha ez nem tetszik.
2021. márc. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
92%
Ha ez téged ennyire frusztrál és ennyire megkeseredtél emiatt, akkor miért ilyen területen dolgozol?
2021. márc. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
57%

Én sajnalom őket, mindenkit sajnálok akik abortuszra mennek. Szörnyű dolognak találom hogy egy embrió élete a szabados szex oltárán van feláldozva, mindezt úgy hogy megalkotta az emberiség a fogamzásgátlas több kényelmes módját.

Örülök és hálát adok amiért nem kerültem ilyen helyzetbe mert fiatalon én is felelőtlen voltam, mert nem éreztem a súlyát. Karos hogy el van bagatellizálva...

2021. márc. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak a szabados szexből lesz gyerek, nincs 100%-os fogamzásgátlás.
2021. márc. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
80%
20-as vagyok. Bocsánat, hogy ingerültebb hangot ütöttem meg, csak picit felidegesített a kérdésed.
2021. márc. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
0%
25 számomra szabados szex ha azt az 1% ot az abortuszra hagyom és nem kombinált védekezésre...
2021. márc. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
21%

Aki manapság abortuszra megy kényelmi okokból, az vagy ennyire tanulatlan és ostoba vagy ennyire lelketlen. Nincs olyan, hogy mindent megteszel és mégis teherbe esel. Ez egyszerű felelőtlenség, érzelmi intelligencia hiánya és nemtörődömség.


A családomon és a baráti körömön kívül viszont nem érdekel, ki mit tesz. Egy barátnőm volt abortuszon, teljesen értelmetlen okokból, vele meg is szakítottam a kapcsolatot.

2021. márc. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
54%
Senkinek nincs joga ítélkezni azok felett, akiknek abortusza volt ! Ezt értsétek már meg ! Ez egy nő életében a lehető legprivátabb döntés. Senkinek semmi köze hozzá !
2021. márc. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
22%

29-es, csak utána akkor ne nyavalyogjon senkinek és ne hibáztasson másokat.

Mert a kérdezőt is pont ez irritálja, ahogyan 21-es kommentjében leírta.

2021. márc. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!