Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális, hogy akinek kényelmi...

Normális, hogy akinek kényelmi abortusz miatt lesz valami problémája azt nem tudom sajnálni?

Figyelt kérdés
Kiemelném külön hogy nem egészségügyi/ erőszak stb, hanem KÉNYELMI.
2021. márc. 24. 11:50
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
70%
Az anya élete is tönkremehet, ha gyereket vállal, úgy, hogy nem akar. Sőt a férje és a gyereke életét is tönkreteheti. Igen, nem szép látvány végignézni egy abortuszt, de más műtétet se. A műtétekre nem azért van szükség, mert hűde kellemesek. Neked nincs semmi jogod itélkezni mások felett, foglalkozz a saját dolgoddal. Mindenki maga ítélkezhet a saját testéről. Az abortusz, megterhelő dolog. Szerintem mindenki számára, annak is aki "csak" nem szeretne gyeteket nevelni. Ha valakinek egészségügyi problémája lesz, te meg kárörvendesz, akkor ne lepődj meg ha esetleg megtép az illető.
2021. márc. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
24%
Ezt a nincs jogod ítélkezni mások felett dolgot sose értettem. Miért ne lenne? Bárki felett ítélkezhetek szabadon, felettem is ítélkezhet bárki. Nincs olyan ember, aki soha egy percre ne ítélkezne valaki más felett.
2021. márc. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
74%

32: Mivel senki sem tökéletes, ezért senkinek nincs joga a másik felett ítélkezni. Mert az álszentség.


Aki minden szempontból tökéletes, annak lenne joga erre, de ilyen ember pedig nem létezik !

2021. márc. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
32%
Az az álszentség, ha valaki azt mondja nincs jogom ítélkezni, miközben ő maga naponta megteszi. Ahogy minden itt kommentelő megteszi naponta.
2021. márc. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
90%

"Nincs olyan, hogy mindent megteszel és mégis teherbe esel."


De van, és te vagy a tudatlan, ha ezt nem fogadod el. Mindennek van hibaszázaléka.

2021. márc. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 A kérdező kommentje:

31. Mindenki maga ítélkezik a saját testéről, ez nem egészen van így, vannak kötelező dolgok, legalábbis törvényileg. Abortusz esetén nem csak a sajátodról van szó pláne ha már életjeleket is mutat.

A nem sajnálás meg olyan jó, hogy egyeseknek egyenlő a kárörvendéssel. Pláne hogy alapból nem szabad érzelmi dolgokba kerülni egy pácienssel sem, mivel eü-ben az hamar kicsinálná az embert.

2021. márc. 24. 14:15
 37/50 A kérdező kommentje:
35. Igazad van, mindig vannak kivételek, ráfoganás is létezik bár az még ritkább.
2021. márc. 24. 14:18
 38/50 anonim ***** válasza:
77%
Amíg a testemet használja, én döntök.
2021. márc. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
22%
35, dupla védekezés esetében matematikailag iszonyat kicsi a hiba esélye. És nem is ezekből szokott lenni a számottevő eset, hanem abból, hogy "elfelejtettem bevenni a tabit", "elkapott minket a hév", "nem gondoltam, hogy ebből baj lesz", "úgyse lehet ilyen könnyen teherbe esni" és így tovább. Na, ezek fakadnak ostobaságból illetve lelki szegénységből.
2021. márc. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
72%

39: Fogadjunk úgy ítélkezel a bajbajutottakon, hogy nem is vagy nő.......


Tipikus esete annak, mint amikor az utcaseprő akar valakinek életvezetési tanácsokat adni, vagy amikor az építész akar valakit Michelin-csillagos főzőmesterségből kiokosítani. .....

2021. márc. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!