Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt már veletek is olyan...

Volt már veletek is olyan hogy valaki szándékosan viselkedett veletek olyan flegmán hogy azt érezd hülyébb vagy nála?

Figyelt kérdés
Ti hogyan reagáltok az ilyen helyzetekre?

2021. márc. 26. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát lehet csak én láttam úgy de jelenleg én part time dolgozom könyvelőkent és egyik csaj amikor még új voltam eléggé megmutatta hogy ő full time s én csak egy kis idióta újonc vagyok. Levegőnek nézett, rendezte a dolgait csak h észre vegyem magam. Igazából elturtem.
2021. márc. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze, sokszor, de már fel sem veszem.
2021. márc. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Pár hete volt, hogy egy nálam 12 évvel fiatalabb, beképzelt takony gyereket (20 éves srácot) kellett helyettesítenem az egyik feladatában.

Részben ismerem az ő területét, de azért mégsem azt dolgozom mint ő.


Át szerettem volna vele beszélni előző nap a menetrendet, hogy nekem is teljesen tiszta legyen, ne érjen váratlan helyzet semmilyen feladatban az ő területén (max. 2-4 percig raboltam volna az idejét).


Elvartyogta nagy hadarva, közben a kezeivel ide-oda kalimpált, én csendben bólogattam és próbáltam memorizálni amiket összehord. Megköszöntem a tájékoztatását és vázlatszerűen szóban összefoglaltam neki a legfontosabbakat, amiket elmondott, hogy jól értettem-e, amit mondott (fél percig tartott az én mondandóm), erre felhorkant, hogy "Mi van, ennyire értetlen vagy? Vagy már baj van a felfogásoddal? Érteni ma-gyar, öreg?"


Csak pislogtam, mert tudtam, hogy egy mitugrász kis idegesítő ember, aki jópofizik mindenkivel, a hátuk mögött meg elhord mindenkit mindennek, de azért meglepett ez a megszólalása.


Mondtam is neki, hogy "én tisztelettel és kulturáltan beszéltem veled, nem tudom kinek hiszed magad, de nagyon el vagy tévedve a világban."

Egyszerűen nem jutott eszembe semmi frappáns, meghát én nem is vagyok az a "jól megmondó, majd én kiosztom ami jár neki". Nem az én stílusom, nem is tud érdekelni az ilyen faragatlan kis gennyláda. De így még nem beszéltek velem, mindenkivel normális vagyok a melóhelyen. Hihetetlen.

2021. márc. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen, volt.

Egy kollégám, aki amúgy irdatlan buta. Elengedem a fülem mellett.

2021. márc. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!