Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt ez? szándékosan? WTF

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt ez? szándékosan? WTF

Figyelt kérdés
Tudni kell rólam hogy jelenleg szociális fóbiám van,pirulok satöbbi,odajött hozzám egy lány,szerintem direkt és elkezdett velem szemezni nagyon közelről,illetve végigsimította az arcom... ez WTF
2021. márc. 12. 18:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Ébredj fel, mert ezt álmodtad.
2021. márc. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%
Vagy szopatott, vagy bejössz neki, vagy elvesztett egy fogadást. Vagy lehet látszott rajtad hogy feszültél a társaságban és csak fel akart oldani.
2021. márc. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem álmodtam,nem értem miért kell mindíg beszólogatni,megszólni a másikat.... megtörtént és nemtudom hovatenni.
2021. márc. 12. 18:55
 4/12 anonim válasza:
73%
Hagyjuk már, csak úgy oda ment hozzád ez a lány, elkezdte simogatni az arcodat és te nem mondtál semmit?:))
2021. márc. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Dehogy mondtan xD
2021. márc. 12. 19:46
 6/12 anonim ***** válasza:
28%
pisi nem folyt be?
2021. márc. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
60%

#4


Most nem azért mondom. Nem vagyok szociális fóbiás (szerinem), de néha iszonyatosan zavarba tudok jönni. Olyankor fizikailag nem tudok meg se szólalni.

Alapból szeretem a társaságot, beszédes vagyok, nyitott, közvetlen. De néha van ilyen is. Ezek alapján magamból kiindulva én simán elhiszem, hogy nem mondott semmit, mert nem tudott megszólalni.

Nekem azért kicsit másabb a dolog. Ha zavarban vagyok egy ilyen helyzetben akkor vagy nem szólalok meg, vagy megkérdezem, hogy.... Na itt azt nem lehet leírni, mert van trágárságszűrő.

Szóval szerintem nem kamu a dolog.



Kb bármi lehet abból amit a #2 írt

2021. márc. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem folyt,ne magadból indulj ki,tipical hungaryan... Kötöszködés mindenkitől,beszólogatás ez megy nektek,magyar a magyar ellen mindíg,már megszoktam.. Ha esetleg valami olyan volt a kérdésbe ami megsértett akkor sajnálom.
2021. márc. 12. 19:52
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm,hogy nem veszed kamunak kedves válaszoló.
2021. márc. 12. 19:54
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez a maga módján nagyon édes lehetett. :D Ó istenem, bárcsak nekem is lenne bátorságom ilyet tenni.

Hát figyelj, nincs rád írva a szociális fóbia, szóval simán lehet, hogy ő nem is gondolt erre. De hogy miért tehette? Na az rejtély.

2021. márc. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!