Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az normális, hogy amikor...

Az normális, hogy amikor eszek, ki nem állhatom mikor mondják, hogy jó étvágyat? Talán antiszociális volnék?

Figyelt kérdés

#ki nem állhatom
2021. márc. 29. 12:02
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%
Én is utálom.
2021. márc. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
100%
Én is. Nem tudom mi az oka, ezen sosem gondolkodtam
2021. márc. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
83%
Nem vagy antiszoc, de kíváncsivá tenne, miért érzel így. Mivel társítod ezt a jókívánságot? Én is meglennék anélkül, hogy kellene mondanom vagy nekem mondani.
2021. márc. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:
Úh köszi már azt hittem komoly gondok vannak velem.
2021. márc. 29. 12:05
 5/38 anonim ***** válasza:
84%
Én is utálom, főleg pl. munkahelyen, ha a kívánság után jön a szokásos: "mi jót eszel?" kellemetlenkedés.
2021. márc. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:
Kedves 3-as. Nem tudom, egyszerűen mikor mondja valaki hogy jó étvágyat úgy érzem, hogy belepofázik az evésembe, lehet ez furán hangzik sőt. Mindjárt ahogy előveszem a kajám, már mondja is pl. a koleganőm, hogy jó étvágyat, akkor mondom anélkül is lenne, de nem veszi a lapot.
2021. márc. 29. 12:07
 7/38 anonim ***** válasza:
82%
A normális az lenne, ha tök semlegesen állnál hozzá. Mivel kivált belőled érzelmeket, ezért valami nincs rendjén, de azt már neked kell tudnod mi váltja ezt ki.
2021. márc. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:
5. Ja, meg hogy hogy főzted?????
2021. márc. 29. 12:08
 9/38 anonim ***** válasza:
0%

tudod amúgy mit jelent maga az antiszociális szó?

vagy csak találomra ez ugrott be?

utálod az embereket alapbó?

kerüslz mindenféle kapcsolatot velük mindenféle okra hivatkozva?

2021. márc. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
100%

Nekem hasonló a reakcióm, maga a jó étvágyat nem zavar, ha valaki nézi ahogy kaját készítek, eszem vagy nekiáll bármit kérdezgetni a kajám kapcsán, de én pontosan tudom magamról, hogy az azért van, mert kiskoromban anyám folyamatosan cseszegetett ilyenkor és azóta is traumának élem meg ha valaki belepofázik abba, hogy mit hogyan mikor eszem. Azóta se jöhet be senki a konyhába, amikor főzök. Normál esetben nem kéne zavarnia, nyilván velem van a gond. A legtöbb régi sérelmen rég túlléptem, de ettől akaratlanul is ideges leszek, hiába tudom miért.

Nem lehet, hogy neked is hasonló áll a háttérben?

2021. márc. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!