Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van itt olyan ember aki...

Van itt olyan ember aki valamitől betegesen fél?

Figyelt kérdés
Van olyan dolgotok amitől betegesen féltek és ha ebbe a félelem helyzetbe kerültök képesek vagytok nagyon gyerekesen nagyon cikin viselkedni? Leírnátok hogy mi az?

2021. márc. 30. 13:00
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
Rettegek a terhességtől. Rettegek, irtózok, ráz a hideg stb..
2021. márc. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Én a százlábúktól félek betegesen, meg attól, hogy betörnek/rám támadnak. Még sosem támadott meg senki, de egyszer betörtek hozzánk, azóta nem érzem magam biztonságban még otthon sem :(
2021. márc. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
95%

Én a fogorvostól rettegek. Olyan szinten, hogy amikor időpontot foglalok, akkor aznap és előző nap hányok és hasmenésem van az idegtől.

Úgyhogy inkább eltúlzom a szájhigiéniát és igyekszem soha nem oda kerülni.


A másik inkább vicces és totálisan irreális: nagyon félek a víznyelőktől. Szerencsére élőben nem láttam még ilyesmit úgyhogy ez nincs hatással az életemre, de ha fotón látom akkor leizzadok és szorongani kezdek. :D

(Kifejezetten azokra gondolok, amik "bellmouth spillway" néven futnak, azoktól gyomorgörcsöm lesz...)

2021. márc. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

13

Ismered a fekete lyukakat? :D

2021. márc. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

#14

Igen, sokat olvasok róluk mert nagyon izgalmasak szerintem. Azokkal semmi bajom, csak a vizes dolgokkal. Teljesen logikátlan. :D

2021. márc. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Rettegek, irtózok a kullancsoktól, pókoktól és fülbemászóktól.
2021. márc. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

- pókok

- gátak és nagy folyóvizek (ez utóbbit nem tudom megmagyarázni.)

2021. márc. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
94%

Fiatalon pokolian tudtam erezni magam barmitol. Legborzalmasabb heteim akkor voltak, mikor a gombvillamrol es spontan egesrol olvastam, es ugy ereztem, megbolondulok, ha tenyleg igaz, hogy minden magyarazat nelkul felgyulladhatok. Nagyon nehezen tudtam leszarni.

Miota gyogyszert szedek mas miatt, de idegekre, egy hepi kozepkoru vagyok.

2021. márc. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
fertozesektol, bacilusoktol, betegsegektol
2021. márc. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
94%
Betegesen félek attól, hogy megutálnak, elhagynak az általam szeretett emberek. Sokszor átéltem már, én mindig óriási hülyeségeket csináltam utána.
2021. márc. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!