Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha lenne gyereked, mit szeretn...

Ha lenne gyereked, mit szeretnél inkább hogy milyen nemü legyen?

Figyelt kérdés

2021. márc. 30. 13:52
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Én eddig fiúkkal jobban megtaláltam a közös hangot, mint a kislányokkal. Csak ezalapján tudnék választani, szóval inkább akkor fiú.

De egyébként teljesen mindegy. Mar nincsenek olyan markáns nemi szerepek, fiút és lányt is meg kell tanítani főzni, és erre az apja és az anyja is képes. (Csak egy példa)

2021. márc. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
78%

Amikor terhes lett az ex feleségem akkor arra gondoltam,hogy remélem fiú lesz,lány lett.


Bent voltam a szülésnél,nem vagyok egy érzelgős típus,sőt...


De amikor megszületett akkor elsírtam magam. Eddig ez volt a legjobb dolog az életemben,hogy ő megszületett.


Azt mondják a lányok problémásabbak,jön a serdülőkor és akkor megjelennek a fiúk stb...


Nem bánom,hogy lány lett,a következő gyerekkel már úgy vagyok,hogy mindegy,de lehet fiút szeretnék.

2021. márc. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Lány, de ha fiam lesz sem leszek szomorú:) F
2021. márc. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 Metionin ***** válasza:
53%
Én nem szeretnék gyereket de amúgy a kisfiúk szimpatikusabbak. Biztosan azért mert kiskoromban nem voltam túl lányos, nem szerettem babázni meg lányos dolgokat csinálni, hanem a fiúkkal játszottam. Ha most valaki azt mondaná hogy itt egy gyerek és játsszak vele 1 órát, azt választanám amelyik nem szeret babázni :D de élő példa vagyok rá hogy nem minden kislány hercegnő, így simán lehet ilyen egy kislány is.
2021. márc. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Igazából én férfiként 2 gyereket szeretnék, egy fiút és egy lányt, lehetőleg kisebb, nem hatalmas (7-8+) korkülönbségekkel. Mindkettő maga módján jó lenne. De ha nem jön össze se dőlne egy világ bennem össze, csak így lenne idilli. Még sorrend sincs. Talán több mindent tudnék egy fiúval csinálni, de ez sem mondom feltétlen igaznak. Lehet azért van így, mert nekem is egy testvérem, húgom van.
2021. márc. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
73%
Mostanaban inkabb fiut😍
2021. márc. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
42%

Ki volt az a idióta aki a hozzászólásokat lepontozta?


Az volt a kérdés,hogy ki milyen nemű gyereket szeretne,válaszoltak többen ki mit szeretne és miért. Mi volt ebben a lepontozni való?

2021. márc. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Kislány. 23L
2021. márc. 31. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Fiú
2021. júl. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!