Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Veletek előfordult már, hogy...

Veletek előfordult már, hogy csak jóval később döbbentetek rá, jöttetek rá, hogy becsaptak benneteket?

Figyelt kérdés
Velem gyerekkorban fordult elő: elmentünk horgászni egy barátnőmmel, persze horgász engedélyünk nem volt. Útközben találkoztunk egy másik horgásszal, aki ugyanoda tartott. Mondta menjünk vele, majd ő megmutatja merre kell menni, hol érdemes horgászni stb. Ott horgásztunk kb 1.5 óra hosszát, a pasi már kezdett pakolni, mondta ő már megy is, mert nincs kapás. Kérdezte, van-e napijegyünk. Mondtuk, hogy az nincs. Azt mondja, adjuk neki oda a pénzt, megveszi, és majd visszajön vele, nehogy megbüntessen minket a halőr. Odaadtuk a napijegy árát. Ám nem jött vissza a manusz. Jóval később mi is hazamentünk, alig fogtunk pár kis keszeget. Örültünk, hogy végül nem jött a halőr. Csak pár évvel később kezdtem azon agyalni, hogy talán az a férfi nem is vásárolta meg a napijegyet számunkra, hanem talán ivott egy felest az első útbaeső kocsmában... :/

2021. márc. 30. 20:30
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
Igen éles elméd van te nő.
2021. márc. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez csak lehetett mert biztos nem cigánypecával nyomtátok.
2021. márc. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hát már nem emlékszem, úgy rémlik volt nálunk olyan is, de bambusz
2021. márc. 30. 22:00
 4/5 anonim ***** válasza:
19%
Mutass k~pet a melleidről.
2021. márc. 31. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én full átb*ható vagyok sajna, és ezt ki is használják sokan.
2021. márc. 31. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!