Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki a szíve legmélyéből...

Aki a szíve legmélyéből gyűlöli önmagát, az hogy tudja elviselni a mindennapokat?

Figyelt kérdés
Én már nagyon belefáradtam.

2021. ápr. 1. 21:25
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Kétlem, hogy a lejtő alján lettél volna. Elhiszem, hogy rossz lehetett, de nem hinném, hogy konkrétan 0-24 megakartad magad ölni, egész nap csak aludni vagy a falat/monitort bámulni értelmetlenül volt erőd. Amikor már nem voltak érzéseid, amikor tudtad, hogy a lét felesleges. Minden is felesleges. Amikor 21 évesen csak várod a székedben a halált és semmi sem számít. Na ez a lejtő alja. Nem. Nem tud ezen segíteni, antidepresszáns sem tud. Semmi. Teljesen felesleges is a segítség, just let me die already.

TB-s pszichológusnál voltam, olyan városban, ami egy kis gyárváros, le van maradva 50 évvel. De elvileg a város legjobb helye. Annyit mondott, ha lesz jogsim akkor minden bajom elmegy. Lett jogsim, ugyanúgy minden rossz. Majd ha lesz a McDonaldsban diákmunkám, na majd az milyen jó lesz. Ja persze, ha lenne erőm állni 8 órán át és nem 3 óra állás után roskadnék össze a padlóra, miközben vért hugyálok tőle. Ott is hagytam szótlanul.

120 kilósan nem fogok mozogni, ha felkelek az ágyból már kifulladok és hiába aludtam 10 órát, megint kifáradok teljesen, mert felkeltem az ágyból. Napra kimegyek, ugyanolyan mintha itt a panelban lennék, csak kint a gyárkémények vesznek körbe, milyen jó is az... Ezen a savanyú énemen semmi nem tud változtatni. Talán 600000000000000000 dollár, esetleg a semmiből, hogy mindent akadálymentesen rendbehozzak vele. De ez senkinek nem érdeke.

2021. ápr. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

#19-20

Nagyon szépen köszönöm, megfogadom a tanácsaidat.🙂

Boldog vagyok hogy még léteznek pozitív és rendes emberek.

2021. ápr. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

Hát nem TB-shez kell menni, mert Magyarországon nagyon levan maradva az egészségügy. :) Nézni kell privátot és véleményt róluk. Én is úgy választottam. Én 14 éves koromtól 21 éves koromig minden nap megakartam halni, mert homi vagyok. Majdnem minden nap azt hallottam a médiától, családtól, barátoktól, hogy mennyire gyűlölik a homikat(rólam nem tudták, nem vagyok feminin). Így ölnék meg őket, úgy tünetnék el őket. Mellette még voltam bántalmazva is és láss csodát, túléltem. Pszichológus nem írhat ki gyógyszert általában és amúgy sem megoldás. Nekem sem írt ki és nem is írhatott. A gyógyszer az tüneti kezelés, nemfogja megszűntetni a problémát. Azt csak te tudod. Ha valamilyen súlyosabb mentális betegsége van valakinek, akkor szoktak gyógyszeres kezelést is +-ba alkalmazni.


Igenis mozogj, majd megy le szépen a kiló. Én is kifulladtam két perc után. Aztán 1 hét múlva már tovább bírtam. 1 hónap múlva már futottam is. 2 hónap múlva már úgy futottam, mint aki mindig is azt csinálta. A szervezet fejlődik, erősödik. Egyébként az erősödés sokkal előbb bekövetkezik. Tehát nehogy azt hidd, hogy 2 hónap után majd akkora változást látsz fizikálisan a testeden. Az több idő, viszont az erőd, tüdőkapacitásod jócskán megnő. Nekem még orrsövény ferdülésem is van, így nehezebben is kapok levegőt. :D Aztán mégis megy.

2021. ápr. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Nincs mit. :)
2021. ápr. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Miből menjek privátra? Egyetemet "csinálom" (konkrétan kicsalom, mert tanulni nincs erőm) a fentebb írt szindrómákkal. Nem tudok berakni mellé még munkát is. Bevétel nélkül pedig nincs privát pszichológus. Na akkor sorstársak vagyunk, én is pont 14 éves korom óta vagyok ilyen. Homi nem, de extra kövér és életképtelen minden téren. Engem is mindenki meg akart ölni körülöttem. Bántottak engem is nagypályásan. 12 év iskolai és 21 év családi terror szünetmentesen. Nem fogok futni 120 kilósan, mert a porcok és izületek nem bírják. A sétával meg sokat nem érek. Sétálok napi 20 percet, feldobni kicsit sem dob fel.
2021. ápr. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Edz otthon. Én is azt csináltam. Fekvőtámasz, hasgyakorlatok. Találsz milliót a neten. Először 40 pecet csináltam kb 1 hónapig, aztán 1 órát. Heti 6nap+1 nap pihenés. De ha akarod, akkor csinálhatod 5 nap is + 2 nap pihenés. Növelni kell a gyakorlatok számát is. Tipikusan rossz gondolkodásbeli vagy. Tehát negatívan jósolsz előre. Velem is ez volt. :D De b*ssza meg, senki sem jós. Nemtudod, hogy mi vár. Ne jósolj, hanem csak előre láss max. Valószínűleg még így is inkább kövér akarnál lenni, mint homár. Vagy tévedek? Magyarországon előbb fogadják el az adócsalókat, tolvajokat, még tán a gyilkosokat is, mint a homikat. :D Elég gáz. A kövérség meg szintén nem betegség, az csak rajtad áll, hogy leadd. Nem olyan nehéz, csak tarts ki és egyél kevesebbet és egészségesen. TUDATOSAN kell élni, nem pedig sodródni mindenfelé. Média is szétb*ssza az ember jellemét. Nehogy már elhidd azokat a dolgokat, mint amiket pl a közösségi médiában megosztanak. Sokan csak elhitetik, hogy milyen boldogok, belül pedig elesettek. Szociális oldal függői mind ilyenek. :) Én is így voltam a tanulással, mint te, ne aggódj. De nem számít, csak a végeredmény. :) Én 6 év alatt végeztem el egy 3 éves szakot. :D Senkit sem érdekel, hogy mennnyi ideig csinálod, csak a végeredmény számít. Le kell fosni nagyívben. Ezt a negatív jóslást hagyd abba először is. Mert nem tudhatsz előre semmit, amíg megnem tapasztalod, kéred, stb. Sajnos a negatív jóslás, gondolkodás bevonzza azt is, hogy úgy legyen. :D Mert tényként kezeled a dolgot, innentől kezdve már úgy is lesz. Ezen kell először változtatni. Meg kell néha veregetni a saját válladat, hogy ügyes vagy, stb. Én is mindig mástól vártam, dehát magadat kell szeretni és elfogadni először, különben mások sem fognak. :D Amin nem tudsz változtatni, azt el kell fogadni(mint pl én a homiságot). Amin meg tudsz és zavar is mellesleg, azon meg vegyél erőt és változtass(kövérség).
2021. ápr. 4. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Ja és senki sem akart megölni téged sem. :D Engem sem, ezeket csak úgy mondják az emberek, hogy ne legyenk kívülállóak. Azért mert valaki mondd valamit, az nem jelenti azt, hogy belül úgy is gondolja 100%.-ra. Csak ugye már milyen fura lenne, ha egy hetero csákó kiállna egy homiért. :D Máris meggyanusítanák, hogy ő is az. Ennyi az egész legtöbb esetben. Másoknak való megfelelési kényszer.
2021. ápr. 4. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
100%
Én sokat olvasok, szitkom sorozatokat, filmeket nézek, akár ezredszerre is. Ezek mind kimozdítanak a való életből, és elindítanak bennem egy fantáziavilágot, aminek én is részese lehetek és úgy alakítom hogy szeressenek, értékesnek érezzem magam. Ez egy ideig fel is dob. Amúgy meg csak vegetálok, élek nap nap után, ezzel is egyre közelebb kerülve a halálhoz.
2021. máj. 10. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!