Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Jobban teszem a családomban...

Jobban teszem a családomban ha nem szólalok meg! Másnál is van így?

Figyelt kérdés

Családomban nem szeretik ha beszélek, elmondom a véleményemet. Bármiröl beszélek, rámszólnak hogy hallgassak el. 30 éves vagyok. Azt mondják hogy mivel én a munkám miatt egy zárt környezetben vagyok, nem járok tömegközlekedéssel, nincsenek barátaim, így nem tudom milyen a való élet, így véleményem sem lehet! Van hogy Anyám szó szerint rámordít hogy pl “kit érdekel milyen szélerömüvek vannak Hollandiában, nem ezzel kéne foglalkozni. Normális emberek tele vannak mindennapi problémával”.


Tudom, ne tartsam velük a kapcsolatot, de mégis talán én lehetek a hibás ha mind azt mondják. Nem én vagyok a helikopter valószinüleg. Hogyan javítsak magamon hogy ne legyek ilyen hülye? Hogyan legyenek olyan témáim ami bejön másoknak? Az idöjárással is szoktam próbálkozni, de arra is azt mondják hogy mivel én egy irodában ücsörgök tök egyedül, így nem mindegy nekem?


2021. ápr. 4. 18:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Érdekes család. Mik a témák és te mivel próbálkozol még?
2021. ápr. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jah nálam is ez van pedig nekem van életem, de bármit mondok az baromság, még az informatikához is jobban értenek pedig én mérnök informatikus vagyok, nekik meg 8 általánosuk van. De mindegy, két havonta hazamegyek egy fél napra, végigülöm csendben aztán jövök is el. Megszakítani nem fogom velük a kapcsolatot, bár ez már nem nevezhető kapcsolatnak, mert akkor meg azért nyaggatnának.
2021. ápr. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mindenféle témát felhozok amit látok. Filmeket, társadalmi dolgokat, a városban történt dolgokat. Mindig pozitívat mondok, nem panaszkodok. Pl milyen jó lett az új föterünk. Erre azt mondják mit érdekel az engem, úgyis otthon gubbasztok a lakásomban.
2021. ápr. 4. 18:53
 4/5 anonim ***** válasza:
Velük laksz? Hogy nem tudod évi kettőre csökkenteni a kapcsolattartást (karácsony, húsvét)?
2021. ápr. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem lakok velük, sok a családi ünnepség.
2021. ápr. 5. 08:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!