Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szociális fóbia lekuzdese?

Szociális fóbia lekuzdese?

Figyelt kérdés
A lényeg hogy alapvetően ha új emberekkel találkozom szoktam felni előtte, de általában kezdeményezi vagyok, nagyon gyorsan barátkozom, feloldodom,kicsit sem vagyok felénk, hangos embernek tartanak a többiek. De amikor több idegen emberek előtt kell beszélnem, akár prezentálnom, teljesen bepanikolok, remegek kívül belül meg elbenazom. Szerintem az zavar hogy nem látom be az embereket nem látom az összes reakciót, és biztos félek hogy nem tetszik nekik. Ezt hogyan küzdhetnem le?
2021. ápr. 5. 20:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem még nem mondható szociális fóbiának,szimplán lámpaláz,én fóbiás vagyok és súlyosabb ennél.
2021. ápr. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, igazad van, rosszul használtam a fogalmat.
2021. ápr. 5. 20:25
 3/4 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem sem szociális fóbia, úgyhogy gyakorlással egyre jobban fog menni. Esetleg nézz videókat, hogyan kell jól előadni.
2021. ápr. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Lélegezz mélyen és beszélj lassan. Keresd az emberek tekintetét. Nézz farkasszemet 1-1 emberrel.
2021. ápr. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!