Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A fodrász meg szól érte hogy...

A fodrász meg szól érte hogy ha a hajam nem szabályos (eddig apám vágta géppel) de tiszta (nem korpás, nem tetüs stb)?

Figyelt kérdés

Nem tudom mire számítsak ezért kérdem.

Veletek előfordult már egyáltalán ilyen?

Válaszokat előre is köszönöm.



2021. ápr. 7. 16:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy szól meg. Nyugi.
2021. ápr. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Dehogy szól, emiatt tényleg nem kell aggódnod. Csak nyugi.
2021. ápr. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem illene így viselkedni a fizető vendéggel egy szolgáltatónak, de vannak olyan fodrászok, akik beszólnak mindig, ha észreveszik, hogy a legutóbbi alkalom óta valaki más "belekontárkodott" a frizurádba. Nem tudom, a te fodrászod ilyen-e. De a karanténhelyzet miatt mostanában sokan kényszerültek házilagos megoldásra, szóval nem hiszem, hogy ezen különösebben fennakadna.
2021. ápr. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Agnarr ***** válasza:
100%
Miért szólna? Neki nem az a dolga, hogy kritizáljon, hanem az, hogy átalakítsa olyanra, amilyenre te akarod.
2021. ápr. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm.😀

Bocsi a kérdésért csak hajlamos vagyok mindent túlgondolni.

2021. ápr. 7. 16:22
 6/12 anonim ***** válasza:

Ismerem ezt az érzést (túlgondolás).

Amit fentebb írtak, azt írtam volna én is.

Egyébként ne gondolj túl helyzeteket, csak stresszelsz rajta, vagy gondolj ki egy frappáns választ ha beszólással kapcsolatos aggodalmas gondolatok jönnek aztán ne foglalkozz a dologgal.

2021. ápr. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Tőlem multkor megkérdezte a fodrász, hogy te vágtad a hajad? Mondom nem, fodrász, mégis ilyen lett. :D Ez ha meg is kérdezi, és azt válaszolod rá igen, otthon vágtuk, nem ciki.
2021. ápr. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

fú, a kaffogó emberektől én is előre félek...

most azért megyek el már magánrendelésre inkább, mert az államin, mintha ott se lennék...

2021. ápr. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
az enyem altalaban eleg bunko, biztos beszolna, ezert nem is megyek hozza. de neked nem kell ra reagalnod, nem az a dolga hogy kritizaljon
2021. ápr. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én voltam nemrég egy tök bunkó fordrásznál, aki beszólt nekem, mert karanténban bénán vágtam két tincset a füleim mögött.

Fuh, nagyon bunkó volt az a pasi, pedig jó drága belvárosi szalon... Nyilván többet nem megyek hozzá.

2021. ápr. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!