Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szándékodban van beoltatni magad?

Szándékodban van beoltatni magad?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 9. 07:54
1 2 3 4 5 6 7
 11/66 anonim ***** válasza:
68%
#8, szóval sikerült "kontrollálni" téged 🤭
2021. ápr. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/66 anonim ***** válasza:
35%
nem igazán értem, minek "oltakozni", ha egyszer a hisztériának nem lesz vége, továbbra sem utazhatok, dolgozhatok, élhetem az életem, csak rohadhatok továbbra is bezárva... engem meg lehet vesztegetni, nekem nincs gerincem, ide nekem egy nizzai nyaralást és a fekete özvegyet szélesvásznon, és szaladok szektáskodni... de addig csak újabb sggnyalás orvosék felé, abban meg nem veszek részt.
2021. ápr. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/66 A kérdező kommentje:
Idáig elszomorító ez az oltási hajlandóság... :(
2021. ápr. 9. 09:08
 14/66 anonim ***** válasza:
62%
És téged miért is szomorít el, ha valaki nem akarja magát beoltatni? Mi közöd hozzá ki van beoltva és ki nincs? Min változtat a te életeden az, ha én mondjuk nem vagyok beoltva?
2021. ápr. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/66 anonim ***** válasza:
16%

Már túl is vagyok az elsőn. :)


Szerintem is szomorú az oltási hajlandóság, vannak többen akik nem olthatóak, őket csak a nyájimmunitás tudná megvédeni. Ezt változtatja mások életében ez a paranoid önzőség. (Valaki kérdezte egy előző válaszban.)

Ha így folytatódik, sose leszünk túl rajta - és nyilván akkor is az oltásokra fognak köpködni, hogy "megmontam hogy semmit se ér". :(

Szerintem szomorú. Azoktól, akik most nem olhatók, a társadalom ugyanúgy elvárja hogy működjenek a társadalom tagjaiként - fizessenek adót, tartsák be a törvényeket, stb - cserébe le vannak ejtve és haljanak meg ahogy akarnak, mert a társadalom felelősséget nem hajlandó vállalni értük. Ez az én szememben végtelenül szomorú.

2021. ápr. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/66 anonim ***** válasza:
47%

Regisztráltam, tehát ez rendben van.

Körzeti asszisztens felhívott, Szputnyikot ajánlgatta, mondtam, hogy nem jó, autoimmun pajzsmirigybetegség miatt. (Ja, tényleg, persze nyilván ők is le vannak terhelve, nem jutott eszébe).

Mondjuk ha az Astrát fogják legközelebb ajánlani, azt meg azért nem fogadom el, mert nem akarok embóliában megpusztulni sem most, sem tíz év múlva.

Én nyugodt vagyok, kibekkelem a Pfizert vagy a Modernát.

Amúgy szabadúszóként dolgozom itthon (nem a covid óta, hanem már húsz éve), szóval munkahely nem játszik.

Színházba szeretek menni, nem tudom, ott előírják-e majd, de ez az egyetlen, amiért oltatnám magam. (Amúgy az immunom teljesen jó, amikor az influenza szokott télen tombolni, én még csak náthás sem szoktam lenni.)

2021. ápr. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/66 anonim ***** válasza:
72%
Nem, soha de soha!!!!! Ha kötelező lesz, inkább megölöm magam
2021. ápr. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/66 anonim ***** válasza:
85%
Egyenlőre nem, ha kötelező lesz, akkor kénytelen leszek, de csakis valami 1 adagossal. Értelmét nem látom az oltásnak, ha így is úgy is meg lehet fertőződni, nekem az ugyanúgy 50%, hogy vagy elkapom vagy nem, akár oltva vagyok, akár nem.
2021. ápr. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/66 anonim ***** válasza:
68%

Én és a családom, illetve a párom családja már átestünk a covidon még tavaly és elég rossz élmény volt, legfőképpen nekem.


Néhány családtagom még sorban áll az oltásra, nekem a munkahelyem intézte a Pfizert pár hónapja.


Nem érdekel igazából mások véleménye. Én mégegyszer nem akarom átélni ezt a covidos témát. Rengeteg ízt és szagot még most sem érzek normálisan (kénes) és a tüdőkapacitásom is rosszabb lett, esténként néha kapkodok levegő után. Nem, nem volt előzőleg alapbetegségem.

2021. ápr. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/66 anonim ***** válasza:
10%

A 15-ös válaszomat értem is és nem is, hogy miért pontozták le többen.

Tudom hogy sokak szerint mindmeghalunk az oltástól és hogy jogaik vannak, de közben tényleg, őszintén korrektnek érzik azt, amit felvázoltam? Ez így jó és helyénvaló, hogy hagyunk meghalni önhibájukon kívül embereket, de elvárásokat meg támasztunk velük szemben? Megköszönném, ha valaki kifejtené hogy ez miért helyes és támogatandó.

2021. ápr. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!