Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szándékodban van beoltatni magad?

Szándékodban van beoltatni magad?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 9. 07:54
1 2 3 4 5 6 7
 51/66 anonim ***** válasza:
47%

#50

Akiről én írtam, az illető igen, igyekezett eddig is egészségesen élni. A sport ugyan visszafogottan megy neki, mozgásában korlátozott személyként nem olyan egyszerű, de igyekszik mozogni ahogy teheti. Nem dohányzik, egészségesen táplálkozik, emellett még vitaminokat is szed jelenleg. Arról nem ő tehet, hogy gyerekkorában lett egy gyógyíthatatlan betegsége ami miatt most veszélyeztetett. :)

2021. ápr. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/66 anonim ***** válasza:
50%
Én a 29-es Általános Jánosra kérdeztem rá, az volt a te példád?
2021. ápr. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/66 anonim ***** válasza:
47%

#52

Igen, ezért válaszoltam neked most.

2021. ápr. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/66 anonim ***** válasza:
50%
Nem volt egyértelmű, úgyanis a példádban azt írtad, nem dohányzik ott ahol nem lehet, ez nekem úgy jött le, hogy amúgy dohányzik. Most meg azt írtad nem dohányzik.
2021. ápr. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/66 anonim ***** válasza:
0%

#54

Persze, mivel random példákat írogattam, válogatás nélkül. De ezt írtam is: "Képzelj ide BÁRMIT, akármit amit a társadalom elvár egy embertől. Nem írnám le az összeset, mert akkor jövőre is ezt a kommentet gépelném."

2021. ápr. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/66 anonim ***** válasza:
50%
Nem értem, azt írod akiről te írtál nem dohányzik, most meg hogy random példákat írtál...hagyjuk is szerintem, a lényeg úgysem ez. Hanem hogy a környezetemben sokan nem foglalkoztak az egészségükkel, most meg habzó szájjal követelik embertársaiktól, hogy oltassák be magukat, az ő egészségük érdekében...
2021. ápr. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/66 anonim ***** válasza:
47%

#56

Én egy konkrét hozzátartozómra gondoltam, aztán írtam egy általános példát is, ha elolvastad volna az egészet akkor láttad volna, hogy egy előző kommentelőnek válaszoltam. Az "Általános János" név azt hittem, eléggé egyértelműen jelzi, hogy bárki lehet. Külön hozzá is tettem.

Most pedig leírtam neked, hogy nem, nem egy egészségét magasról leszró ember aggódik önmagáért (és én érte).

2021. ápr. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/66 anonim ***** válasza:
50%
...igen elég egyértelmű, hogy általános példa volt, ezért nem értem milyen konkrét emberről beszélsz, hisz a 29-es hozzászólásodban nem egy konkrét személyről írsz, az 51-es hozzászólásodban pedig igen. Zavaros a dolog, de értelek, azt is hogy aggódsz. Viszont nem attól függ az élete, hogy más be van e oltva.
2021. ápr. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/66 anonim ***** válasza:
0%

#58

"Viszont nem attól függ az élete, hogy más be van e oltva."

Hanem?

2021. ápr. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/66 anonim ***** válasza:
#59 attól, hogy ő maga be van-e oltva. (Nem #58 vagyok)
2021. ápr. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!