Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szándékodban van beoltatni magad?

Szándékodban van beoltatni magad?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 9. 07:54
1 2 3 4 5 6 7
 41/66 anonim ***** válasza:
100%

""Mert nem várok el másoktól semmit, tiszteletben tartom mindenkinek a szabad akaratát."


Éppen erre írtam, hogy lehet így is, de akkor legyen teljesen anarchia, ne ilyen félig-meddig megoldás."


Se te, se én nem döntünk erről. Az hogy mi itt megbeszéljük, nem fog változtatni semmin. Nekem sem tetszik a jelenlegi rendszer, de teljesen más okokból. Mégsem támadok senkit aki másképp gondolkozik. Azt kéne megtanulnia mindenkinek, hogy máshogy gondolkozunk, más a világképünk és ez így rendben van. Nem szabad senkire ráerőltetni a saját igazunkat, mert az nem feltétlenül a másik igaza. És ez nem azt jelenti, hogy téved valamelyikük, csak azt, hogy máshogy gondolkoznak, máshogy látják a világot. Amit te helyesnek vélsz, nem biztos hogy másnak is helyes. És ez igaz rám is, mindenkire. A lényeg az lenne, hogy a kölcsönös tiszteletet megadjuk. Nem támadni a másikat, csak mert nem úgy gondolkozik ahogy mi. Nem azt kéne nézni miben különbözünk, hanem hogy mi az amiben hasonlítunk. Miért jó a széthúzás? Miért jó támadni a másikat?

2021. ápr. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/66 anonim ***** válasza:
43%

"Nem szabad senkire ráerőltetni a saját igazunkat, mert az nem feltétlenül a másik igaza"

Még egyet is értenék, de jelenleg is ebben élünk, csomó dolog ránk van erőltetve. Ezt írom már nem tudom mióta, hogy ez a baj. VAGY ne legyenek elvárások és erőltetések, VAGY legyenek de akkor egyenlően. Nekem bármelyik megfelelne a kettő közül.

2021. ápr. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/66 anonim ***** válasza:
52%
Éld akkor úgy az életed ahogy neked megfelelő. Elvárásokkal vagy anélkül. Ne a külvilágtól várd a csodát.
2021. ápr. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/66 anonim ***** válasza:
20%

#43

Ez életszerűtlen. Pedig szépen hangzik.

2021. ápr. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/66 anonim ***** válasza:
38%
Pedig nem az:) Legalábbis nekem sikerül.
2021. ápr. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/66 anonim ***** válasza:
60%
A világ egyik legnagyobb, ha nem a legnagyobb oltás szakértője nyilatkozik. Őt tessék hülyézni, biztos fogalma sincs arról, hogy mit beszél: [link]
2021. ápr. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/66 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem ezt a Covidot direkt terjesztették el/kreálták, hogy megfigyeljék, kontrollálható-e az emberiség. Akik beoltották magukat "hasznosak" a nagyobb hatalmak számára, mert könnyen irányíthatok, formálhatóak, nem kell attól tartani, hogy lázadoznának bármi ellen. Nem a Covidtól vagy rosszul, hanem a szövődményeitől, illetve aktiválhat benned olyan dolgokat, amik egyébként lehet sosem okoztak volna problémát. Hány ilyen betegség volt már az elmúlt húsz évben ami sokkal több álsozatot követelt, csak azokat ugye nem kapták fel, mert nem érték el Európát. Ezt a vírust egyfajta tömeg-tesztnek használják, olyan, akár egy hatalmi játszma. Hiába oltod be magad, ha egy aszociális társadalomban élünk melynek szép lassan összeomlik a gazdasága és szép lassan mindenki elveszti az identitását. Vagy már a puszta tény, higy életben maradunk sikert jelent?! Érdekes, a Távol-Keleten pl. nem is oltanak egyáltalán, mert az ottani társadalmak ezerszer fejlettebbek minden téren.
2021. ápr. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/66 anonim ***** válasza:
88%
Nem szándékozom beoltatni magam. Amúgy ha megfigyeltétek pár hónapja sokkal kevesebben voltak azok, akik beoltatnák magukat. Manapság meg valószínűleg a társadalmi nyomás hatására, meg a média agymosása következtében egyre többen döntenek az oltás mellett.
2021. ápr. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/66 anonim ***** válasza:
74%

"Akik beoltották magukat "hasznosak" a nagyobb hatalmak számára, mert könnyen irányíthatok, formálhatóak, nem kell attól tartani, hogy lázadoznának bármi ellen."


Ez mekkora marhaság. Megkaptam az első adag oltásom, ezzel egyidőben pl. szoktam járni tüntetésekre (vagy nem tudom, te mit értesz "lázadozás" ellen), nem tartom magam irányíthatónak.

Van erről valami szociológiai vagy pszichológiai tanulmány, ami erre a következtetésre jutott? Érdekesnek hangzik a téma, szívesen olvasnék róla.

2021. ápr. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/66 anonim ***** válasza:
50%
Általános János példára reagálva, Jánost egész életében érdekelte az egészsége, vagy csak most, hogy másra háríthatja a felelősséget? János sportolt e rendszeresen, egészségesen étkezett e, nincs káros szenvedélye? Vagy heti 1szer minimum mekit ebédel,de a többi napokon sem zöldség/gyümölcs van terítéken nagyrészt, napi 1 doboz cigi megvan(mivel a példában is írta, hogy nem dohányzik ott ahol nem lehet...bár azt nem írta mondjuk, hogy itt igen ahol lehet, de erre következtettem.) és a fotelben éli az életét? Nem mintha ha a szuper egészséges életmód engedélyt adna, hogy beleszólj mások életébe, de olyan érdekes ez számomra, hogy azok a rokonaim, akik soha semmit nem tettek egészségük érdekében, inkább ellene, ők a leghangosabbak, hogy mindenki oltsa be magát. Vajon miért van ez?
2021. ápr. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!