Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt már olyan, hogy beragadta...

Volt már olyan, hogy beragadtatok a budiba, vagy bezártak titeket ? Nem tudtatok kimenni. Betörtétek az ajtót, vagy felül kimásztatok ?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 10. 02:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

En allandoan beragadok, es mindig telefon nelkul, plane mikor meg nem is volt. Egy ido utan hianyzom, kiszednek.

Egyszer La Gomeran egy kiveteles afrikai hosegben legkondi nelkuli vecebe szorultam, de a vece tetejerol a szellozokurton keresztul a nemet szakacsno meghallotta, es egy nagy kessel kifeszitette az ajtot, es a riglit ki tudtam nyitni.

A lift jobban kiborit, itt legalabb nem szarnek be.

2021. ápr. 10. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem. De egyszer majdnem legurultam egy a domboldalon felállított mobilvécével.


Ha bent ragadnék mobilon segítséget hívnék vagy megvárnám, míg valaki jön és kikiabálnék neki. Takarító tuti befut egyszer.

2021. ápr. 10. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát legalább wc-d van, amíg kiszabadítanak! :)
2021. ápr. 10. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem ragadtam be, de egy nőt kiszabadítottam a budiból a melóhelyen. Berugtam az ajtót.
2021. ápr. 10. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer bementem egy mozi wc jébe pisilni, és mire végeztem, bezárták az egész mozit. Szerencsére egy nagy ablakon ki tudtam mászni, egy bolt raktárába kerültem, nagyot néztek.:)

Egyéb vécékbe is ragadtam már bent, kirúgtam, kifeszegettem az ajtót. Akkoriban még nem volt se mobil, se net.

2021. ápr. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen, de csak olyankor, amikor voltak a közelben ismerőseim. Csak simán szóltam és segítettek
2021. ápr. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Rip p9 lite válasza:
VOLT XD
2021. ápr. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Vidéken volt, egy öreg házban, amire már nagyon ráférne egy felújítás. Kikiabáltam, aztán mondták, hogy mi az ajtó trükkje.
2021. jún. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem a beszorulásnál sokkal viccesebb élmény volt, amikor pottyantós wcbe mentem egy másik településen és amikor felnyitottam a wc fedelét, bent röpködött egy darázs.


Kb 8 éves voltam és rettegtem a darazsaktól (a mai napig rettegek) úgyhogy emlékszem, hogy elkezdtem sikítani és sírni és kirohantam a wcből a rokonok meg nézték, hogy mi a bajom. :D


Most nevetek rajta, sőt azóta már volt, hogy felnyitottam a fedelét és egy pók rohant ki belőle :D , de akkor kislányként nagyon megrázó élmény volt. :D

2021. jún. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!