Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Némelyik ember minek néz...

Némelyik ember minek néz fáradtan filmet ?

Figyelt kérdés
Azt nem értem hogy holt fáradt valaki, akkor minek néz filmet ha úgy sem érti aztán meg a film a szar miközben csak ő fáradt.
2021. ápr. 11. 10:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Mert a jó filmeket későn adja a tévé.
2021. ápr. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Sokaknak a film nem élvezeti faktor, ahogy észrevettem, csak segédeszköz az alváshoz, vagy hogy más irányba terelődjenek a gondolataik.
2021. ápr. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Mert néha csak arra van szüksége az embernek, hogy bambuljon maga elé, legyen egy kis input is, de nem terheli meg az agyat.


Amikor be szoktam fűteni a kályhába, van, hogy 15-20 percen keresztül meredten bambulom a tüzet és hallgatom ahogy ropog. Nem gondolok semmire, nem azért nézem mert "jaj de szép, de jó látvány", hanem mert csak jól esik meredni a semmire, néha pattog egyet a száraz fa és teljesen transz 20 percig. Aztán eszembe jut, hopp, ideje kizökkenni.

Szerintem tévét is ezért néz sok ember este. Megnyugtat, hagy elbambulni.


Igen, szerintem is rossz, hogy egy thrillert, vagy nagyon jó sztorival rendelkező filmet, ahol figyelni kell a csavarokra, meg egy csomó utalásra, azt fáradtan nézik. Így tényleg 0% az élmény. De szerintem aki fáradtan áll neki, igazából nem is azért nézi, hogy megértse a filmet. Akár micimackó kalandjait is kapcsolhatsz neki, szerintem tökmindegy mi köti le az agyát..


Én az ígéretesnek vélt filmeket direkt le szoktam menteni ráérős napokra, amikor nem vagyok fáradt és úgy nézem meg. De ami nem is érdekel különösebben, azt megnézem álmosan is, hiszen úgysem érdekel annyira.

2021. ápr. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
3. Kályha az nem jó, gyenge is. Vegyél kandalló attól felsirsz.
2021. ápr. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én szeretek úgy filmet nézni. Lehunyom a szemem, és csak hallgatom a filmet. Elaludni ugyan nem alszom el.
2021. ápr. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
35%
Rendben. Máris megyek kandallót venni.
2021. ápr. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
64%
Én szeretek filmet nézni, amikor hazaérek a munkából.
2021. ápr. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Talán, hogy csak belealudjon könnyebben, amúgy a saját gondolatain járna az agya.
2021. ápr. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Talán kikapcsolódásként? Mit nézzen, ha fáradt, pihenni akar és közben szórakoztató audiovizuális élményt átélni?
2021. ápr. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Az en ferjem, ha nagyon stresszes dolgok tortentek, egy pohar brandyvel a Harry Potter valamelyik epizodjara, mint egy csecsemo, olyan nyugodt lesz, hogy azt orom nezni. El is alszik, es tizig hagyom. Ha neki jo, akkor jo.
2021. ápr. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!