Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Véleményetek szerint ez...

Véleményetek szerint ez mennyire növeli a gyanút?

Figyelt kérdés
Nem tudom bebizonyítani, de nyomós okkal feltételezem, hogy loptak a külföldi lakásomból. Az egyetlen személy akinek kulcsa van hozzá a napokban furcsán viselkedik. Konkrétan kaját és piát vet nekem, amíg lábadozom. Sosem voltunk közeli barátok, de csak rá számíthattam. Miért tenne valaki ilyet? Nagyon értékes dolgok vannak a lakásomban. Lehet, hogy ezzel próbálja kompenzálni a bűntudatát? De ha tényleg meglopott, akkor nem lenne ésszerűbb, ha felszívódna? Mit gondoltok?

2021. ápr. 11. 14:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha felszívódik, akkor még gyanúsabb lenne. 🤷🏼‍♀️
2021. ápr. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
37%

Szia!Te aztán nagyon unatkozol.

Az előbb kiírtad itt azt a szomszéd provokálós kérdést, most meg ez a kérdés.

Nincs mit csinálni délután?

Vagy mi a helyzet?

2021. ápr. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak ennyi a gyanú oka, hogy vett kaját neked amíg beteg voltál? Ez kevés szerintem.
2021. ápr. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ez valami véletlen lesz. Én nem írtam ki az előbb kérdést
2021. ápr. 11. 14:25
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Milyen lopás az egyáltalán, hogy még magadnak sem tudod bebizonyítani, csak feltételezni?
2021. ápr. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak hogy jól értem-e: Van egy külföldi lakásod, és egy ismerősöd, akinek rajtad kívül van hozzá kulcsa. De te most itthon vagy, ezért nem tudod megnézni, hogy loptak-e tőled? De honnan veszed, hogy loptak?
2021. ápr. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
18%
Fel kell jelenteni a picsába. Majd a rendőrség kinyomozza
2021. ápr. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
48%
#7 Azért ez nem így működik...
2021. ápr. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
82%
Miért nem? Ha azt hiszi loptak tőle, akkor jelentse fel. Ha itt kérdezgeti, azzal nem lesz előbbre.
2021. ápr. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
#9 Név szerint valakit feljelenteni komoly dolog. A rendőrségnek ennyi nem elég. Meg fogják kérdezni, hogy miből gondolja? Abból, hogy vett kaját piát amíg beteg volt. Bravó. És mit lopott el? Azt nem tudja. Ez így nem működik. Először meg kéne győződni arról, hogy tényleg elloptak-e dolgokat onnan.
2021. ápr. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!