Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak szerintem nem rossz...

Csak szerintem nem rossz annyira az élet?

Figyelt kérdés

Sokszor látom itt, hogy tiszta szenvedés és hasonlók. Ti hogy látjátok? Akik szerint rossz, nektek mi teszi/tette azzá?

Akiket ért olyan, ami miatt gondolhatná úgy is, hogy rossz, de mégse így látja, titeket mi ért, és van oka, hogy máshogy látjátok, tudatos ez nálatok, vagy csak természetekből fakad?



2021. ápr. 12. 00:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is elég fiatal vagyok még, de a gyerekkorom nem volt felhőtlen, sőt, volt részem jó pár traumatikus élményben. Nem gondolom, hogy "semmilyen" lenne az élet, mármint van, amikor az, máskor fantasztikus és meseszép, megint máskor meg hátad közepére sem kívánsz belőle semmit, vagy éppen magas intenzitással szenvedsz, szóval nagyon ambivalens érzéseim vannak vele kapcsolatban.
2021. ápr. 12. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem az élet fantasztikus. Tudom, még fiatal vagyok (19) és szerencsém is volt, ezért érezhetem így. De nem vagy egyedül.
2021. ápr. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
85%
Az enyém pokolian indult, az életem első fele egymást követő traumák sorozata volt, sose gondoltam volna, hogy valaha boldog leszek. Aztán sok sok év küzdelem (és pár év terápia) meghozta a gyümölcsét és most már nagyon szeretek élni, évről évre jobb minden.
2021. ápr. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Kitartást mindenkinek. 😊
2021. ápr. 12. 12:33
 15/15 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem kegyetlen aljas vilagban elunk, amit legfeljebb az ostoba nem gondolkodo gyulolkodo csocselek elvez.
2021. ápr. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!