Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Senkinek, semmit nem kell...

Senkinek, semmit nem kell tennie, mégis befolyásol?

Figyelt kérdés

Ha nem beszélek emberekkel, és egyedül vagyok, akkor nincsen ez. De amint elkezdek egy új emberrel beszélgetni, tök mindegy mit mond, elvesztem önmagam és rám tör egy érzelmi fázis, amiből nem tudok kizökkenni és nem találom meg a saját énem. Ez nem tudom miért lehet, de nagyon rossz. Nem érzem azt, hogy lehetne saját véleményem, mindig egyet kéne értenem a másikkal és hasonlók.

Elvesztem az irányítást saját magam fölött, mert egy idegen emberrel beszélek.


Valakinek van valami tippje mi ez, mitől lehet és hogy lehet kezelni?



2021. ápr. 12. 23:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Túl nagy hatással hat rád más véleménye,pedig senkinek semmit sem ér a véleménye valójában,ignoráld magadban és a magadét mondjad.
2021. ápr. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
+ ha valaki elmondja a véleményét akkor kontrázz rá mindig és mond el neki hogy neked ettől miben tér el a véleményed.
2021. ápr. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
És sose mérlegeld a saját véleményedet morális vagy erkölcsi alapon.Csak mondd ki.
2021. ápr. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Félek, ki mit fog szólni, hogy fog belém rúgni. Sajnos amikor kisebb voltam nagyon sokat bántottak, lehet innen ered a problémám.
2021. ápr. 12. 23:29
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Bár nem tudom hány éves vagy,de a felnőtt világban teljesen más íratlan szabályok uralkodnak,mint gyerekkorban.

Uraltak és ledomináltak téged,de ez már elmúlt.

2021. ápr. 12. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!