Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi lenne, ha a férfiak is...

Mi lenne, ha a férfiak is ugyanúgy menstruálnának mint a nők?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 15. 19:02
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
17%
Azt mi vagyunk nő gyűlölők. Xd
2021. ápr. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
14%

Xiaomi redmi 9....


"Dehogynem, utcán szedtem fel a kis filléres kurvát.."


Mondom hogy Anyám a kocsijába nyugtatta a tied amikor kisírta magát miattad.


De nem baj, legalább tudom hogy melyik felhasználótól kell óvakodni 😂


Xiaomi redmi 9.... Ez a strici neved is?

2021. ápr. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
39%

Az a fajta vagyok férfiként aki ha bármi baja van kihordja lábon még ha úgy érzi bele is döglik. Elterjedt a "jaj a férfiak a nátha miatt is legszívesebben mentőt hívnának" sztereotípia de SENKIT nem ismerek akire ez kicsit is ráillene. Aki ezt terjeszti az magáról állít ki "általánosító szemét vagyok" bizonyítványt.

Meg egyébként is: van a sztereotípia hogy milyen kényesek vagyunk, és van a sztereotípia hogy nem osztjuk meg ha bajunk van, inkább magunkban tartjuk. Most akkor melyik? :D Mert ezek alapján mi csak veszítünk bármit csinálunk :D

Maradjunk annyiban hogy én nem tudom milyen szülni meg menstruálni, ti pedig nem tudjátok milyen az amikor teljes erőből tökön rúgnak.

2021. ápr. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
88%

Nem tudom, hogy mondhatnak ilyet a férfiak, hogy "kibírnánk nyafogás nélkül" nem csak a mensit de még a szülést is, mikor soha életükben nem tapasztalták milyen az. 😹

Meglehet nézni a youtubeon, hogy a "szülés szimulátort" hogy viselik a férfiak.

Nem beszelve, hogy ha tökön rúgod őket, ott vergődnek a padlón. Mi lenne ha 5-6 vagy akár 10 óráig rúgdosnánk őket tökön, ahogy a nők is órákig vajúdnak.

2021. ápr. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
85%

"Kis ku.rva ekkora király nincs még egy mint én. Kis fa.sz cibàló rib.i."


Azért posztolom ide a mi drága Xiaomi redmi 9.... felhasználónk nekem írt ódáit, mert ez az a válaszoló aki


"Semmi, mi bírnánk nyafogas nélkül is."


És


"Dehogynem én bármit. Szülés is nekem semmi lenne az is."


De azt nem bírja elviselni amikor egy random ember a neten nem ért vele egyett és visszaszól. 🤣🤣🤣


A többi válaszoló amúgy elég jókat írt, tisztelet nekik!

2021. ápr. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
90%

#14 és téged minden hónapban egy héten keresztül tökön szoktak rúgni?

Azért lássuk be, eléggé ritka, hogy valakit tökön rúgnak. Szerintem a férfiak többsége nem tudja, milyen az, de ha igen, életükben max 1-2x történhet ilyen.


A mensi meg az életünk része évtizedeken keresztül.

2021. ápr. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
37%

Attól függ. Hogy most random kezdenének, vagy biológiailag is belennének èpítve rá?


Ha az utòbbi, akkor nyílván semmi. Ha az előbbi, akkor minden 5. ömgyilkos lenne.

2021. ápr. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
17%

#17

Nem fogok belemenni a "kinek sz.rabb az élete" versenybe mert elég indulója van manapság és mert szánalmasnak tartom amikor valaki áldozatnak tartja magát, akár férfi akár nő az illető. És mert ez a verseny megnyerhetetlen mert mindig találni valakit akinek tényleg rosszabb bármelyikünknél.

Csak azt hagyom még itt hogy olyan korban élünk ahol rengetegen nem javítanak ki titeket nőket ha tévedtek valamiben mert mindegyikük akar tőletek valamit. Egy részük eladni akar nektek valamit (mert ti hajlamosabbak vagytok a költekezésre), másik részük pedig meg akar fektetni titeket. Persze most úgy gondolod hogy de rossz nektek nőként de ha túszok vagyunk egy bankban vagy süllyed a hajónk ti és a gyerekek menekültök meg először. Ha védeni kell az országot mi megyünk a frontra elsősorban és ha betörnek éjszaka nekünk kell megnéznünk van e a betörőnél fegyver. Ha erre azt mondod hogy "akiket én ismerek azok még erre se képesek" akkor pedig te választasz rosszul társaságot.

2021. ápr. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
93%

"süllyed a hajónk ti és a gyerekek menekültök meg először"

Ez ma már nem igaz, túl sok Titanicot néztél (ott is csak a gazdag nőket engedték előre, a szegények szépen maradtak megfulladni).

Manapság az a divat, hogy ha süllyed a hajó, először a kapitány menekül (ld. Costa Concordia), aki jellemzően hímnemű, hiszen ki venne fel egy nőt ilyen magas pozícióba?


De amúgy nem, manapság süllyedő hajónál a nők semmilyen előnyt nem "élveznek". A gyerekek esetleg. De amúgy úgy mentik őket, ahogy logikusan tudják.

2021. ápr. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
86%

18-as, nem kinek sza.rabb az élete versenyt rendezek. Egy férfi ismerősöm mondta, hogyha ő nőnek születik, 12 évesen kinyírja magát, mert nem akar ezzel megbírkózni.


"Csak azt hagyom még itt hogy olyan korban élünk ahol rengetegen nem javítanak ki titeket nőket ha tévedtek valamiben mert mindegyikük akar tőletek valamit."


Fogalmad sincs hányan javítanak ki nap mint nap, a saját területemen is, csak azért mert nincs lógó céltábla a lábam közt. De remélem nem tudod hogy milyen az amikor elmondasz egy álláspontot, és nem kapsz érte SEMMILYEN elismerést, de amikor egy másik kolléga elismétli, ő a király.


"Persze most úgy gondolod hogy de rossz nektek nőként de ha túszok vagyunk egy bankban vagy süllyed a hajónk ti és a gyerekek menekültök meg először."


Ja, 100 éve így volt. Ma aki tud az fut. Becsületre méltó, ha te nem, de pont nem szokott senkit sem érdekelni ma, hogy ki hal meg körülötte.


"Ha védeni kell az országot mi megyünk a frontra elsősorban és ha betörnek éjszaka nekünk kell megnéznünk van e a betörőnél fegyver."


1. Vannak női katonák

2. Ha nem vagy kiképezve, te se mész frontra. Ha ki vagy képezve, akkor bevállaltad.

3. És persze a betörők általában nők, ugye?


"Ha erre azt mondod hogy "akiket én ismerek azok még erre se képesek" akkor pedig te választasz rosszul társaságot."


Nem, erre az a válaszom, hogy egy csomó extrém esetet hoztál. Azt próbálod szembe állítani hogy "nem olyan sz.r az a női lét amivel minden hónapban szenvedsz, nézd, ebben az 1:4221-hez az esélye helyzetben, lehet hogy nekem lenne sz.arabb!"


De persze, nagyobb az esélye, hogy frontra kell menned, minthogy az utcán este elkap egy állat és ha szerencséd van akkor nem öl meg.


És sorolhatnám.



Ne érts félre. Mindkét nemnek megvan a szerepe. Másra jó.


De az érvelésed nem álja meg a helyét. A hibát amit használsz amúgy mazsolázgatásnak hívják, egy manipuláló eszköz.


De persze, megint csak a női nem tévedése de nem okítasz ki, mert "vagy eladni akarsz valamit (mert hajlamosabbak vagyunk a költekezésre), vagy pedig meg akarsz fektetni." Köszi.

2021. ápr. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!