Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi lenne, ha a férfiak is...

Mi lenne, ha a férfiak is ugyanúgy menstruálnának mint a nők?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 15. 19:02
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
68%

40-es, ez neked megy:


🏆

2021. ápr. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
78%
Semmi. Ha eljön a vérzés ideje véreznék.
2021. ápr. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
84%

Nekem tegnap jött meg. Egyszerre kellett hánynom és fosnom. Váltogattam 5 másodpercenként a budin, közben a hasam görcsölt. De üres volt a gyomrom, semmit se hánytam ki az orvosságon meg a vízen kivül, amit 20 perccel előtte vettem be .Aztán visszakúsztam szobámba az ágyra és megpróbáltam olyan pozíciót találni, amiben kevésbé fáj a hasam. Hát nem találtam. Ittam egy kis teát, 5 percre rá azt is kihánytam a maradék orvossággál együtt. Így

több orvosságot se tudtam volna újra bevenni. Muszáj volt kivárni azt a 2 és fél órát, amíg enyhült. Közben volt olyan, hogy 5 másodprercig mintha elmúlt volna, aztán újra mintha kést szúrtak volna belém. Szóval így hullámzóán jött a fájdalom. Egész nap fájt, de a végére már tűrhető volt, már akkor tudtam orvosságot bevenni.

A tegnapi egy 7/10 volt. Ma már nem fájt. De van olyan, amikor 2 napig is fáj.

Amúgy csak viszonyításképp, egyszer nyolcadikban haza kellett kérezkednem suliból, mert brutál rosszul éreztem magamat. A buszon majdnem elájultam, és a telefonban kértem anyámat, hogy vegyen valami nagyon erős fájdalomcsillapítót, mert azt hittem, hogy a menzeszem jött megfelé. Mikor hazaért, megmérte a lázam és 39,8 volt.Szóval 40 fokos lázam volt, és én csak azt hittem, hogy a menzeszem jött megfelé.

2021. ápr. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
15%

27.

Azoknak írtam akikre illik,és mellesleg a nők is szenvednek bizonyos zavarokban a férfiak miatt,és fordítva is.

(Test+személyiség)

De mondjuk mi lenne ha el is olvasnád mielőtt kimásolod?

Az a nő aki egy mensi miatt elkezd itt már a mostani időkben ami nem kőkort jelent zászlókat lengetni,meg más embereknek vitafórumot csinálni...Az már eléggé gyerekes egy felnőtt számára IS. Egy könnycsepp nélkül mondom azt,hogy simán otthagyják az ilyet. Férfigyűlölet egyébként ez már marhára,és sok helyen meg nekiálltak extra jogokat kitalálni meg stb...és ez is piszok gyerekes.

Azért ez már túlzás. Aki normális az nem kéri ki magának,hogy emiatt őt egész nap az év minden napján kézbe vigyék be a munkahelyére,mert ő havonta mensizik. Nincs semmiféle diszkrimináció,vagy kevesebb lehetőség a nőknek. A szkeptikus emberek sosem fognak maguknak találni semmit,még azt sem ami az orruk előtt van és felesleges itt vitatkozni ezen.

Nem leszek attól instabil lelkileg hogy kiírom a véleményem.

Bár az az ember,aki mindenképpen kiír egy ilyen kérdést azzal a céllal,hogy itt olyan viták történjenek amiknek semmi értelme,és csak hátra akar dőlni popcornal a kezében...

Az annál inkább az,mert már egy rövid ideje mensiznek a nők és érdekes régen nem kellett mindenből akkora ügyet csinálni,és boldogok voltak az emberek. Ma már 100 nemed lehet,és hiába mondom hogy elnézést hölgyem egyből ugrik hogy kikéri magának hogy ő helikopter.

Teljesen mindegy,mert 2022-ben már az lesz a téma,hogy vagy a férfiakat vagy a nőket miért diszkriminálják azért mert fekete a hajuk vagy kék a kabátjuk,mert testi dolgokból már nem lehet kelteni ilyen dolgokat mert már van. Ha csak valamelyik ki nem találja,hogy ő 150 féle képpen tud menstruálni,és kikéri magának hogy abban az esetben ha ebből a 124. féle van jelenleg,akkor ő neki ingyen kell egy fagylalt.

Nem minden válasz az előző válaszra épül mellesleg,ha nem vetted volna észre.

2021. ápr. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
30%

"Nem beszelve, hogy ha tökön rúgod őket, ott vergődnek a padlón."

Téged látott már orvos?Inges királynő...

Rád inkább nem mondanám,hogy milyen ing illik,mert ha akarnám se tudnám kifejezni. Nincs az a 100 végzettséggel rendelkező ember,aki meg tudja fogalmazni.

Ti egy évben 50 gyereket vállaltok?Erre még a C tetvek sem képesek. Pedig akarják...

De ha ennyire az egyenjogúság érdekel,akkor hidd el hogy férfi ember aki dolgozik,tesz a dolgaiért az bőven izzad annyi vért,mint amennyi nálad csepeg.

Ha ezért kapnátok extra 200 ezer forintot,akkor meg az lenne a következő hogy mennyire görények a férfiak,mert nem adnak többet és ennyire becsülnek minket. Ennyire egyszerű. A vasszög hozzád képest integrált áramkör.

Emiatt a mensi miatt így normálisan szólva a dologhoz nem kellene hogy negatívan diszkriminálják a nőket,nem kéne semmiféle negatív megjegyzés a dologról. Ez természetes,viszont a másik oldalon se kéne senki elhordani emiatt,vagy többletjogokért sorbaállni,vagy szimplán nagy dobra verni a semmiért. Ha nyilván fáj,és nem tudsz menni akkor nem várhatják el tőled hogy vigyorral repülj oda. De ezt normális embernek nem kell magyarázni.

2021. ápr. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
49%

"Ti egy évben 50 gyereket vállaltok?"

Téged egy évben ötvenszer rúgnak tökön órákig? Ennek a kérdésnek kb ennyi értelme van.

2021. ápr. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
47%
Erről beszéltek anno mikor azt mondták hogy haza és haladás :D
2021. ápr. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!