Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi lenne, ha a férfiak is...

Mi lenne, ha a férfiak is ugyanúgy menstruálnának mint a nők?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 15. 19:02
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
73%
Akkor jobbulást!😊
2021. ápr. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
51%
Elutasítanám a szexet, ha vérezne a fütyim!
2021. ápr. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
49%
Megszólalt. Gondolom te is minden kérdésnél ott vagy típusú okoskodó vagy. Nem is értem miért nem csak te írhatsz ide,hiszen az IQ és EQ fogalmát rólad mintázták.
2021. ápr. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
65%
egy férfi el se tudja képzelni milyen szerencsés, hogy ezt nem kell elszenvednie minden egyes hónapban
2021. ápr. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
37%
Én elviselném,te pedig mehetsz építeni a saját házadat ahonnan írsz jelenleg ilyen dolgokat. Majd meglátjuk hogy fájó karokkal hogyan fogod emelgetni a 100 kilót csak úgy lazában.
2021. ápr. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
49%
el lehet indulni
2021. ápr. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
71%

nem kétlem, hogy elviselnéd, mást úgyse tehetnél

de a hasonlatodat nem egészen értem, nőként esélyem sem lenne 100 kilókat emelgetni, férfiként lehet meglenne az érdeklődésem és az erőm is hozzá

2021. ápr. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
80%

És mivan azokkal a nőkkel,akik képesek rá?Ja,hogy kifogást keresni jobb. Értelek. Vannak olyan nők akik képesek felemelni hasonló súlyokat,és ők is besegítettek pl ház körüli nehéz munkákban,ami mellesleg nem szégyen.

Nem feltétlen 100 kiló,ez csak egy példa volt. De lefogadom,hogy ezzel a gondolkodással egy vizes üveget nem tudsz egyedül kinyitni,és azt is a férfi csinálja helyetted. Neked csakis kizárólag egy többletjog kellene emiatt,holott észre se veszed,hogy mindegyik nemnek(csak 2 van,ezt sajnos 2021-ben nem mindenki így gondolja) megvannak az előnyei,hátrányai. És piszokul nem ti vagytok nehezebb szituban. Mi megoldjuk,de akkor sem jelenti ez azt,hogy nektek a nehezebb.

2021. ápr. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
75%

én nem akarok versenyezni a férfiakkal


nem állítottam, hogy nincs nő, aki képes lenne fizikai munkára

én valóban nem vagyok alkalmas rá, egyébként pedig tisztelem azt aki igen (akár férfi, akár nő)


de a menstruáció akkor is kimaradhatott volna az életemből

2021. ápr. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim válasza:
86%
Hát nekem csak lány barátaim vannak. Általánosban és középsuliban is csak lányok voltak. Nagyon jól kijöttem velük és most is. Megtapasztaltam a magam módján hogy ők min mennek keresztül. Amég mi pasik csak játszunk meg nem foglalkozunk semmivel. Addig a lányokat el kíséri ez egész suli alatt és nekik sok fejfájást okoz a sulis éveikben. Rengeteg baleset meg cikizés amit a sok pasi nem ért meg milyen is lehet nekik. A én barátnőim meg elmesélték és teljesen nyíltan beszélgettem velük. Bizton állítom a pasik nem bírnák ki a menstruációt. A java tényleg csak nyafog vagy annyira igénytelen magával hogy nem menne neki. Első dolguk volna kivetetni a méhüket vagy elköttetni magukat. Én meg emlékszem általánosban és középsuliban is milyen volt a lányoknak. Van akinek áldás és gyenge de olyan is van akinek niagara vízesés. Ha jön az nagyon jön. Mivel csak lány barátaim voltak én úgy nőttem fel hogy hozzájuk igazodtam. Volt 3 féle betét nálam és tisztasági is. meg 2 tampon féle amit használt valamelyikük. És nálam mindig ott volt a oldaltáskában. Akárhova mentem. És rengetegszer jól jött. amég a pasik nyafiznának és még költeni se költenének rá amilyen sporolósak mit ne mondjak le tudnák egy zsebkendővel. :D
2021. ápr. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!