Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért zavar, ha a páromat egy...

Miért zavar, ha a páromat egy férfi nőgyógyász vizsgálja meg?

Figyelt kérdés

Én 26 vagyok ő pedig 25 lesz a nyáron. 4 éve vagyunk egyutt, lassan 3 éve hogy együtt is élünk, tavaly kértem meg a kezét, szóval nem tartunk a kapcsolatunk elején. Egyáltalán nem vagyok féltékenykedős,100% ban megbízok benne és természetesen nem szólok bele, hogy kikkel barátkozik, mit vesz fel stb. ergó nincs birtoklási vágyam. A kapcsolatunk is tökéletes, ő a legjobb barátom, társam és barátnőm egyben, veszekedni meg nem szoktunk, mert elég nyugodt ember vagyok, néha felidegesítem direkt:D, de csak ennyi szokott lenni.

Nos épp ezért nem értem, hogy miért érzek így. Szeretném kikapcsolni ezt az érzést, de egyszerűen nem tudom, mert zavar a tudat, hogy egy más férfi látja őt lent. Gondolkoztam pszichológuson, de az túl nagy titkolózás lenne, ami nem opció, mert neki nem szoktam hazudni semmiben sem, még ha egy ruháról kéri ki a véleményem amit egyedül vett és nagyon tetszik neki, de nekem éppen nem, akkor sem.


Esetleg ha valaki tudna ajánlani könyvet (angol és spanyol is lehet), cikkeket, tanácsokat, azt nagyon megköszönném, mert borzasztó rossz érzés, hogy ilyet érzek és nem tudom leküzdeni. Fun fact, hogy a cigiről leszoktam sok év után, de ezt még se tudom leküzdeni:(



2021. ápr. 16. 12:42
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
79%
Hasonlò problèmával küzdök, bár engem nem is az zavar, hogy látja, hanem amikor a vizsgálat során benyúl.. ès tapogatja. Nekem rèmálmaim is voltak a dolog miatt, úgyhogy átèrzem a helyzeted! Írj nyugodtan, ha szeretnèl adhatok pár tippet a dolog leküzdèsère!
2021. ápr. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
19%

Miért nem fizeted be nőhöz?

Problem solved. Legalábbis én ezt csináltam.

2021. ápr. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
83%

#12


Èn már feltettem egy ilyen kèrdèst itt, a nők 90%-a (a valaszok alapján) nem menne női dokihoz, ha a párja erre kèrnè.

2021. ápr. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
82%
Miért csak az zavar, ha férfi nőgyógyászhoz megy? Ha nőhöz megy, az meg lehet, pont leszbikus/biszex...
2021. ápr. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
74%
😶 ejha, pedig az én exem örült is neki.. 😶
2021. ápr. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
69%
Mármint a 13asnak szántam a 15ös válaszom
2021. ápr. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
38%

#15


Akkor neked mákod volt! 😉

Nekem is volt ilyen exem, azt kèrdezte gáz-e ha nőhöz megy, mert neki kellemetlen, ha idegen férfi turkál benne...

Szerelmes is lettem hamar a csajsziba! 😀

2021. ápr. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
71%

Ez de szánalmas. Szerelmes, mert nő turkál a nőjében. Keményen össze van kavarva valami az agyadban.


Nőgyógyászt gondosan választ az ember, nem "befizetik", mint egy kutyát a kozmetikushoz.

2021. ápr. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
100%
17es, de a te urológusod meg férfi, ugye? 🙄
2021. ápr. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
23%

Szerintem meg Te vagy szánalmas, a kèrdèsre nem tudsz reagálni, csak kötekedni akarsz...

Itt az volt a lènyeg, hogy Neki lett volna rossz èrzès, mert mèg ezt is hűtlensègként kezelte volna. Ami lehet, hogy túlzás, de hidd el minden fèrfi èrtèkeli, ha csak neki tartogatja magát a párja.

2021. ápr. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!