Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért zavar, ha a páromat egy...

Miért zavar, ha a páromat egy férfi nőgyógyász vizsgálja meg?

Figyelt kérdés

Én 26 vagyok ő pedig 25 lesz a nyáron. 4 éve vagyunk egyutt, lassan 3 éve hogy együtt is élünk, tavaly kértem meg a kezét, szóval nem tartunk a kapcsolatunk elején. Egyáltalán nem vagyok féltékenykedős,100% ban megbízok benne és természetesen nem szólok bele, hogy kikkel barátkozik, mit vesz fel stb. ergó nincs birtoklási vágyam. A kapcsolatunk is tökéletes, ő a legjobb barátom, társam és barátnőm egyben, veszekedni meg nem szoktunk, mert elég nyugodt ember vagyok, néha felidegesítem direkt:D, de csak ennyi szokott lenni.

Nos épp ezért nem értem, hogy miért érzek így. Szeretném kikapcsolni ezt az érzést, de egyszerűen nem tudom, mert zavar a tudat, hogy egy más férfi látja őt lent. Gondolkoztam pszichológuson, de az túl nagy titkolózás lenne, ami nem opció, mert neki nem szoktam hazudni semmiben sem, még ha egy ruháról kéri ki a véleményem amit egyedül vett és nagyon tetszik neki, de nekem éppen nem, akkor sem.


Esetleg ha valaki tudna ajánlani könyvet (angol és spanyol is lehet), cikkeket, tanácsokat, azt nagyon megköszönném, mert borzasztó rossz érzés, hogy ilyet érzek és nem tudom leküzdeni. Fun fact, hogy a cigiről leszoktam sok év után, de ezt még se tudom leküzdeni:(



2021. ápr. 16. 12:42
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
0%

#19


Eltaláltad! Már eleve azèrt is, mert fèrfikènt jobban èrti miről is beszèlek, ha valami gond van.

2021. ápr. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
100%

Én nőként válaszolok és próbáld meg átgondolni amit írok.

Általában akkor megy az ember nőgyógyászhoz ha valami gyulladása, fertőzése van. Gondolj bele hogy valami iszonyatosan viszket, fàj, megnehezíti a napjaid, ilyenkor alig várom, hogy orvoshoz jussak és kapjak gyógyszert rá. Maga a vizsgálat is fáj mert gyulladás van. Ilyenkor sajnálnod kellene, nem pedig ilyen hülyeségeken gondolkodni. Többször választok női orvost , de semmivel sem jobb hogy nő ér ott hozzám. Az mitől különb? Mármint a te nézetedben? Szerinted mi a különbség?

2021. ápr. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
69%

"hidd el minden fèrfi èrtèkeli, ha csak neki tartogatja magát a párja"


Ez totál így van, de a nőgyógyásznak ehhez semmi köze! Nem egy másik férfi, hanem egy orvos! Hogy lehet ezt idekeverni? Itt látszik az agybaj.


"Az anált nem engeded, de a végbéltükrözést bezzeg igen." Kb. ennyi értelme van annak, amit mondasz.

2021. ápr. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
16%

#22


Szerintek az, hogy mi pasikènt ismerjük a fèrfiak gondolkodását. Attól, hogy valakinek van egy a Dr. a neve előtt mèg fèrfi marad. Nekem is van - csak èn jogász doktor vagyok - innen tudom. Egyèbkènt ez nyilván valami ösztönös dolog, ahogy a kèrdèsből is látszik, a kèrdező intelligens, akinek az EQ-ja is magas, mègis zavarja ez a dolog. Szerintem ez -saját tapasztalat- akkor jön elő, ha nagyon szerelmes a fèrfi ès kvázi a világ közepe számára. Akkor fèlti így ösztönösen.

Èn úgy győztem le a dolgot, hogy a barátnőmnek komoly problèmái voltak és amikor utána olvastam az adott szakterületen egy fèrfi volt a legjobb szakember. Ezèrt meggyőztem, hogy ahhoz a dokihoz menjen, mert az egèszsège miatti aggódás erősebb volt, mint az ösztönös féltès.

2021. ápr. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
100%
Hát annyiból meg tudom érteni hogy én sem mennék egy másik férfihoz ha urulogusra lenne szükségem. Ha nagyon nagy lenne a baj csak akkor mennék, és akkor már inkább egy nő csinálja nekem. Szóval meg tudom érteni a csajod hogy nem akar azonos neműhöz menni. F
2021. ápr. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
*szerintem
2021. ápr. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
73%

"Tudom, hogy gondolkozik minden nőgyógyász, mert én is dr vagyok, jogász."


Azt hinnéd, azok okosabbak.

2021. ápr. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
0%

#27


Örülök, hogy èrdemben hozzá tudtál szólni a kèrdèshez 😀

2021. ápr. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
100%
Ezen az alapon a nőgyógyász felesége naponta öngyilkos lehetne, vagy életét a diliházban tölthetné! :D
2021. ápr. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
82%

"Örülök, hogy èrdemben hozzá tudtál szólni a kèrdèshez"


Hát öcsém, a pengeéles logikádnál klasszisokkal értelmesebbet mondok.

2021. ápr. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!