Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért zavar, ha a páromat egy...

Miért zavar, ha a páromat egy férfi nőgyógyász vizsgálja meg?

Figyelt kérdés

Én 26 vagyok ő pedig 25 lesz a nyáron. 4 éve vagyunk egyutt, lassan 3 éve hogy együtt is élünk, tavaly kértem meg a kezét, szóval nem tartunk a kapcsolatunk elején. Egyáltalán nem vagyok féltékenykedős,100% ban megbízok benne és természetesen nem szólok bele, hogy kikkel barátkozik, mit vesz fel stb. ergó nincs birtoklási vágyam. A kapcsolatunk is tökéletes, ő a legjobb barátom, társam és barátnőm egyben, veszekedni meg nem szoktunk, mert elég nyugodt ember vagyok, néha felidegesítem direkt:D, de csak ennyi szokott lenni.

Nos épp ezért nem értem, hogy miért érzek így. Szeretném kikapcsolni ezt az érzést, de egyszerűen nem tudom, mert zavar a tudat, hogy egy más férfi látja őt lent. Gondolkoztam pszichológuson, de az túl nagy titkolózás lenne, ami nem opció, mert neki nem szoktam hazudni semmiben sem, még ha egy ruháról kéri ki a véleményem amit egyedül vett és nagyon tetszik neki, de nekem éppen nem, akkor sem.


Esetleg ha valaki tudna ajánlani könyvet (angol és spanyol is lehet), cikkeket, tanácsokat, azt nagyon megköszönném, mert borzasztó rossz érzés, hogy ilyet érzek és nem tudom leküzdeni. Fun fact, hogy a cigiről leszoktam sok év után, de ezt még se tudom leküzdeni:(



2021. ápr. 16. 12:42
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
100%

"Attól, hogy valakinek van egy a Dr. a neve előtt mèg fèrfi marad."


Szerinted egyetlen egy beteget vizsgál? Pont nem érdekli hogy a mai napon a 18. beteg aki előtte van kicsoda, micsoda. És különben is, nem minden esetben van "szemlélet". Az külön könnyebbség a dokinak is, ha nem kell.


"Nekem is van - csak èn jogász doktor vagyok - innen tudom."


Ezt kétlem, mert akkor tudnád hogy az nem Dr. hanem dr., mert csak "kis doktor". Hacsak nem dolgoztál meg a tényleges doktori címért, a phd-ért. De akkor valószínűleg nem lennél ilyen szűklátókörű ösztönökben gondolkodó és általánosító, tehát kétlem.

2021. ápr. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
87%

Nőgyógyász a bíróságon


Bíró a tárgyaláson a nőgyógyászhoz:

- Doktor úr, fel tud valamit hozni mentségként, amiért különös kegyetlenséggel meggyilkolt egy prostituáltat?

- Tisztelt Bíró Úr! Aznap reggel hétre mentem a kórházba dolgozni. Levezettem 3 szülést, felraktam 3 pesszáriumot, 4 spirált, volt még 2 abortuszom és 12 általános nőgyógyászati vizsgálatom. Este 11-kor hullafáradtan megyek haza az utcán, mikor odalép hozzám ez a kur.va:

"Té szépfiú, egy ezresért megmutassam a pinám?"

2021. ápr. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
0%

#31


Kèpzeld megdolgoztam érte ès jogosan használom a Dr.-t. Pont innen látszik, hogy az ösztön nagyon erős tud lenni, ha nem racionális akkor is.

2021. ápr. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
75%

#33

Ki nem szarja le, hogy te egy pinára éhes, férfiként sikertelen jogászként - ha egyáltalán az vagy - mit gondolsz a nőgyógyászokról? (nem is értem az összehasonlítást!)

2021. ápr. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
0%

#34 Sikertelen? 😅

Na ezt miből sikerült leszűrni? 😀

"Pinára èhes fèrfikènt..."

Köszönöm, könnyesre nevettem most magam! 😁

2021. ápr. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
86%

#35

Hát csak kacarásszál és szórd tele emojikkal, mert az olyan férfias!

Itt beszélsz hülyeségeket és "jogászként" nyilatkozol az ösztönökről, egy kalap alá véve magad egy ORVOSSAL és még te könnyezel?

2021. ápr. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
85%
Véletlenül nem vagy betegesen féltékeny ? Ami sulyós önbizalomhiányból, kisebbségi érzésből fakad.
2021. ápr. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
86%

“Tudom, hogy gondolkozik minden nőgyógyász, mert én is dr vagyok, jogász."


Hahahahaha... kb. hozod a jogászok átlag IQ-ját.🤡🤡😀😀😀

Gyerünk, vergődj még az orvoshoz képest te büfészakos senki, hadd röhögjünk rajtad😀😀😀

Eskü, ilyen jól még nem szórakoztam😀😀✌️

2021. ápr. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
0%

#büfèszakos 😁

Te szánalmas senki....😂

2021. ápr. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 Yoda m. ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Ezt próbáltad már?

Ajánlom figyelmedbe:

[link]


Az ERŐ legyen veled!

2021. ápr. 17. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!