Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy ronda srácnak aki tényleg...

Egy ronda srácnak aki tényleg az miért mondják folyton hogy keress már nőt meg nősülj meg?

Figyelt kérdés

rokon szóval tudják mi van és még is.

ha én tudom hogy a másik nem tud mit tudom én repülni nem jövök azzal hogy hát repülnöd kéne. Gondoltam arra hogy ezzel akarnak rá vezeti hogy önálló legyek,de hisz az vagyok. Nagybátyámmal élek adok a rezsire és még ezen felül is pénzt,mosok is,főzök is,takarítok is. Nagybátyámnak sincs senkije miért kéne elköltözni külön semmi értelme na és sem akarja mert jó ha segítek neki. (ezt ő mondta)

azért még is csak idegesítő még a barátoktól hagyján de a rokonoktól rossz.25f


2021. ápr. 18. 07:12
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
79%
A recept csajozashoz: apolt fogak, jo lehelet, tiszta illatod ruhazat, tiszta kormok. Ha ez megvan, a legtobb no siman tullat a kancsalsagon es tulsulyon.
2021. ápr. 18. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
78%
11, a kicsivel kevesebb önsajnálat kimaradt.
2021. ápr. 18. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Igen 12, a tennia akaras.
2021. ápr. 18. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

10-sajna szüleim meghaltak az ő házukat eladtam tettem még hozzá és vettem egy jó házat ami tetszik is. Valahogy biztosságos hogy bármi van van hová menni és jó helyre jó környék stb. Nekem ez volt az első a kocsi és jogsi előtt.


Nem sajnáltatom magam nem erre irányul a kérdés mondjuk már nem tudom mi értelme volt ki írni.

Az igazság az hogy nem is vágyom nőre.

Pláne hogy hajbókolnom kéne neki mert összejött velem.

Családot nem szeretnék lehet majd ilyen 30-35 évesen más leszek de most így a legjobb. Szórakozom haverokkal házibulit tartunk,gokart ami nagyon bejön,szóval még csak az a nagyon kocka csávó se vagyok de a kocka létet is élvezem. Jól érzem magam csak kicsit idegesít ha ilyennel nyaggatnak.

Nem hogy örülnének hogy nem drogozom iszom úgy mint egy alkoholista.

2021. ápr. 18. 08:40
 15/19 A kérdező kommentje:
nem igaz hogy nincsenek hozzám hasonló pasik
2021. ápr. 18. 08:42
 16/19 anonim ***** válasza:
76%
Egyrészt, nem vagy önálló, másrészt, lehet valaki ronda, amit lehet kompenzálni más dolgokkal, harmadrészt, mert még mindig ott tart a magyar társadalom, hogy csak az egy elfogadható életút van, hogy nősülsz, gyártod a gyereket minél korábban. Sajnos ezzel nem nagyon lehet mit kezdeni
2021. ápr. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

De ha ennyire szep es jo az eleted, akkor miert irtad ki a kerdest? Akkor menj, eld az eleted, es ne torodj senki velemenyevel 🤷🤦


Mi az hogy "nem hogy orulnetek"... Sajnalom a szuleid...latszik a gondolkodasmododon, hogy nincs egy rendes felnott az eletedbrn, aki utmutatast adott volna, nagyon gyerekesen gondolkodsz.

2021. ápr. 18. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
70%
Nem ismered a régi reklámot? "Chokito. Ronda és finom." Nincs az a csúnya férfi, aki ne találna párt. Aki vele van egy emberrel, nem feltétlenül a külseje miatt van vele. Találhat benne egyéb értéket. Lehet valaki kedves, okos, vicces, művelt, jószívű vagy bármi, amit egy hölgy meglát benne.
2021. ápr. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Úgy beszélsz, mint ez a 40 éves férfi. https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__magany-egyedullet__1..
2021. ápr. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!