Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » 40-es mentálisan sérült szűz...

40-es mentálisan sérült szűz férfiként van bármi értelme a hátralevő 20 évnek ?

Figyelt kérdés

Nulla tapasztalattal, leépült aggyal és testtel , az impotencia határán, van értelme dagadt elhagyott öreg nőkért küzdenie hogy hátha szóba állnak velem , miután már 30-50 pasi átment rajtuk és kidobták, elhasználták testileg lelkileg?

Van értelme egyáltalán élni ha csak ennyi jut az életből ?



2021. ápr. 5. 11:13
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%

19, épp ezt akartad, ha te vagy az akiről beszélek. Hogy együtt legyen az első. És nyitott voltam rá addig a pontig amíg kedves voltál, és nem hordtál le a sárga földig.

Ha az a felhasználóneved (nyugi, az anonimitás érdekében kicsillagozom, pedig akár ki is írhatnám azok után amiket a fejemhez vágtál) hogy Net*******gés, akkor veled beszéltem.

Mellesleg az hogy valaki szűz, nem azt jelenti hogy nem látott/tapasztalt mást. A konkrét behatoláson kívül is vannak a szexualitásnak különböző formái.

A páromé pedig kisebb annál amit te írtál, és nekem pont megfelelő a mérete. Ha a gyk-s mesékből meg nagyotmondásokból indusz ki akkor persze hogy azt hiszed hogy az átlag pasinak 18-20 centis van, meg hogy az átlag nőnek akkora kell, de attól még ez nem így van.

2021. ápr. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
100%
Olvasgatva a válaszait a kérdezőnek, azt hiszem, ha egyedüli pasi lenne a világon, akkor is sírva (ORDÍTVA!) menekülnék világgá!
2021. ápr. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
97%
Brad Pitt is elmondta, hogy kicsi a farka. Ha valaki meglát, nem látja a péniszedet. Ha ronda valaki, akkor is lehet vicces, jó humorú, intelligens, segítőkész, művelt vagy bármilyen más tulajdonsággal rendelkezhet, ami miatt egy nő szívesen van vele. Én sok ronda pasit ismerek, aki megnősült, ráadásul nem is rosszul.
2021. ápr. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben én max 25 évesen elmentem volna kurvázni, és azóta is oda járkálnék.
2021. ápr. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:

#24 ha tudtam volna hogy működik a világ nem kellett volna , de nem tudtam és ezért nem is mentem ....

Igy jártam

2021. ápr. 6. 00:39
 26/33 anonim ***** válasza:
74%
prosti olyan fullos nőket dughatsz hogy csak na 20-30 ért
2021. ápr. 6. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
94%
De ő most sem akar menni. Ő csak azt szeretné, ha mindenki sajnálná őt. Nem érti meg, hogy a kutya nem kíváncsi az állandó férfiatlan picsogására.
2021. ápr. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:

#27 igazad van nem akarok prostihoz menni, nem akarok azért fizetni amit mindenki más ingyen megkapott egész életében.

Ha elolvasod a kérdést láthatod hogy tanácsot kértem nem sajnálatot

2021. ápr. 6. 13:04
 29/33 anonim ***** válasza:
100%
Akkor vagy társkeresőre regisztrálj, vagy kérj ajándékba valamelyik családtagodtól guminőt. :D
2021. ápr. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
100%
Tanácsot nem fogadod el, qrva sem jó, csak várod a csodát és siránkozol nagyon régóta. Komolyan, mégis mit vársz? Azt, hogy valami szuper jó nő ír neked és megerőszakol végre?
2021. ápr. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!