Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Billie Eilish miért ennyire...

Billie Eilish miért ennyire népszerű?

Figyelt kérdés
Mostanában mindenhol ezt a nevet hallom, mondom rákeresek, hogy mégis ki ez, több interjút, koncertfelvételt és zeneszámot meghallgattam/néztem tőle, de még esküszöm nem tudtam rájönni arra, hogy miért akkora nagy szám ez a csaj manapság és miért látom mindenhol a nevét. Hangi adottságokat nézve totál átlagosnak mondanám, külsőre is olyan, mint bármely másik tinédzser az utcán, a számai sem olyan hű de jók, ilyen dalokat szinte bárki össze tudna rakni, aki minimálisan is ért a zenéhez, szóval számomra még mindig rejtély, hogy mi a francért lett ez a hót átlag csaj világhírű, mert tényleg semmi különöset nem vélek felfedezni benne. Komolyan a szomszéd csaj is lehetne ennyi erővel, annyira nem tűnik ki számomra a tömegből. Vagy velem van esetleg a probléma, hogy nem látom az okát ennek a nagy felhajtásnak körülötte...? Ti mit gondoltok?

2021. ápr. 21. 03:36
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem is nagyon túlértékelt, fele ekkora figyelmet sem érdemelne meg :/
2021. ápr. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
78%
Mindig az lesz felkapva, aki az előző időszak mainstreamjéhez képest (nem a garázsban zenélő Józsikához képest, akit a kutya nem ismer - azért ehhez MINDIG volt szükség egy producerre... Frank Sinatra sem lenne most ismert, ha a maffia nem futtatta volna... de elég visszamenni a komolyzenére is, ott is az volt a lényeg, hogy ki volt az adott zeneszerző mecénása) mutat vmi mást, és aki az adott korszak fiatalságát képes megérinteni... nem feltétlen jobb adottságú, nem feltétlen tehetségesebb, nem feltétlen van több belefektetett munka. Billie tényleg hozott vmi mást a populáris zenébe, azon lehet vitatkozni, hogy jó vagy nem, én a dalainak a többségét halálra untam. De ahhoz, ami előtte ment a Billboardon, ahhoz képest más és újdonság. Mellette hozza tényleg ezt a depressziós átlagcsaj, kicsit fiús imidzset, ami nekem felüdülés a sok p...aruhába öltözött minik...a, topmodell alkatú, kikent-kifent "énekesnő"höz képest, hogy nemcsak azok vannak reprezentálva, hanem tényleg az átlagosabb külsejű nők is.
2021. máj. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
92%
A 12-es nagyon jól leírta, bár mostanában Billie is elkezdte mutogatni a testét itt-ott, szerintem csak idő kérdése és teljesen elhagyja ezt az imidzset és pont emiatt lesz már lejárt szám, emiatt fogják megunni az emberek, mert ugyanolyan lesz, ugyanúgy fog öltözködni, mint a többi popénekes
2021. máj. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
33%
Pedig az a kapucnis pulcsis/susogós mackóalsós style annyira cuki volt...
2021. máj. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
86%

Nem sokáig lesz már annyira nagy szám ez a csaj, most ő is bevegyült a vetkőzős celebek közé, nem fog tudni sok újat mutatni már. Annak idején Avril Lavigne volt hasonlóan egyedülállónak titulált jelenség, aztán simán beállt ő is a sorba, hogy még eladhatóbbá váljon.

Bár azért azt megjegyezném, hogy Avril hangja szerintem valóban összetéveszthetetlen, legalábbis mindenképpen egyedibb, mint Billie hangja. Avril azért tényleg tett le valamit az asztalra, mégpedig akkor, amikor még sehol sem volt instagram, se twitter, se egyéb szociális média, ahol tolhatta volna magát. Billie azért vált ennyire naggyá, mert azzá tették a folyamatosan szocmédián lógó kölykök.

Ma már nem szükséges teltházas koncerteket adni a sikerhez, a milliós nézettséghez elegendő a YouTube, instagram.

Szerintem.

2021. máj. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Azért népszerű, mert az elején még teljesen átlagosnak mutatta magát (mára már kezdi ezt "kinőni", van is egy vetkőzős videója a csatornáján) és könnyen tudtak vele azonosulni. Még dokumentum film is készült róla, ami szerintem fura, mert általában azokról szokott ilyen film készülni, akik több mint 10 éve a pályán vannak, ő meg jó ha 3 éve zenél világszinten. Egyébként 15-nek teljese igaza van.
2021. máj. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
15: A két énekesnő köszönő viszonyban nincs egymással. Avril saját magának építette ki a karrierje nagy részét, ahogy te is írtad. Billie-nek meg a bátyja segített mindenben (ami becsülendő), nem azt mondom, hogy egyáltalán nem tehetséges, de nyilván a sikerének nagy részét a családjának köszönheti.
2021. máj. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
17: na jó, ezért ne kergessük magunkat álmokba... Avrilnek is volt hátországa, nem egyedül maga érte ezt el. Kellett neki menedzsment, ugyanúgy, ahogy Billie-nek, csak utóbbinál feltűnőbb, mert családban maradt a menedzsment.
2021. máj. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
84%
Azért ne legyenek kétségeink, aki ennyi idősen itt tart, az minden esetben a háttérnek köszönhető. Ez nem azt jelenti, hogy tehetségtelen, vagy szar amit csinál, de azért ne legyünk már ennyire naivak. Billie is ugyanígy egy industry plant jó erős hátszéllel, még annyit, hogy valaki írta, hogy teljesen új vonalat hozott, hát, ezen nevettem egy jót. Sztem egy az egyben Lana Del Rey lebutítva, de ez csak az én véleményem.
2021. máj. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
18-as: Nem azt mondtam, hogy Avril-nak nem segítettek, hanem hogy kezdetben javarészt mindent magának köszönhetett, egyedül érte azt el amit. Nyilván, ha valaki mainstream lesz akkor leszerződtetik valahova és lesz neki menedzsmentje. Arra próbáltam utalni, hogy Billie Eilish nem teljesen magától érte ezt el. Neki sokkal többet segítettek ebben. És ezzel semmi baj sincs. Akkor kezdődik a baj, ha a fanok agyon sztárolják és megpróbálják beállítani úgy, mintha valami újat hozott volna a zeneiparba.
2021. máj. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!