Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Billie Eilish miért ennyire...

Billie Eilish miért ennyire népszerű?

Figyelt kérdés
Mostanában mindenhol ezt a nevet hallom, mondom rákeresek, hogy mégis ki ez, több interjút, koncertfelvételt és zeneszámot meghallgattam/néztem tőle, de még esküszöm nem tudtam rájönni arra, hogy miért akkora nagy szám ez a csaj manapság és miért látom mindenhol a nevét. Hangi adottságokat nézve totál átlagosnak mondanám, külsőre is olyan, mint bármely másik tinédzser az utcán, a számai sem olyan hű de jók, ilyen dalokat szinte bárki össze tudna rakni, aki minimálisan is ért a zenéhez, szóval számomra még mindig rejtély, hogy mi a francért lett ez a hót átlag csaj világhírű, mert tényleg semmi különöset nem vélek felfedezni benne. Komolyan a szomszéd csaj is lehetne ennyi erővel, annyira nem tűnik ki számomra a tömegből. Vagy velem van esetleg a probléma, hogy nem látom az okát ennek a nagy felhajtásnak körülötte...? Ti mit gondoltok?

2021. ápr. 21. 03:36
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
70%
A tinik azonosulnak vele, a 30+os ragadozók meg gerjednek rá...
2021. máj. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
81%
Semmi extra nincs a csajban, ahogy írták korábban, egy lebutított Lana Del Rey, de semmilyen téren a nyomába sem ér Lana-nak. A számai többsége tipikus egyszer hallgatós, nincs nagy mondanivaló. A pár évvel ezelőtt felkapott Lorde nevű csaj sokkal tehetségesebb jelenség volt szerintem.
2021. máj. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
69%

Hát tényleg nagyon egyedi a stílusa...

[link]

2021. máj. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!