Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Pocsék időbeosztás, lassúság...

Pocsék időbeosztás, lassúság mindenben és még egy újabb "ajándékként" elsiklás a regények mondatai/oldalai fölött... Ezekre van már bárminemű problémamegoldás? Használható tudást/eredményeket adó könyvek/tanfolyamok például?

Figyelt kérdés

Szeretném SOKKAL jobban beosztani az időmet, azaz, hogy bizonyos dolgok ne túlontúl sok időt vegyenek el, ha el lehet őket végezni hamarabb is!

Ez nagyon fontos (lenne) nekem!


Minden tevékenységemben borzasztóan lassú vagyok! Pedig az előbb írtam arról, hogy mennyire sok dolgot kellene jóval rövidebb idő alatt elvégezni.

És ezt ÍGY ("javítva") megszokni, rendszeresíteni.


A ráadás, hogy megfigyeltem, (nem egy, nem két regénynél már), azok mondatai, adott esetekben akár oldalai fölött úgy elsiklok, mintha nem olvastam volna semmit! Rettentően sokszor vissza kell mennem adott mondatokra, hogy egyáltalán felfogjam amit olvastam.

Visszataszító, elrontott élet vagyok!



2021. ápr. 22. 19:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Én is el.szoktam siklani a regények mondatai fölött. Főleg, ha sok minden nyomaszt. Autogén tréningeket próbálj a neten.


Valôszínűleg koncentráltabban kéne foglalkoznod dolgokkal.

2021. ápr. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

"Valószínűleg koncentráltabban kéne foglalkoznod dolgokkal."


Mindennemű ötletre/megoldásra fogékony vagyok!


Mert valamit már tényleg kellene kezdeni a reménytelen helyzetemmel... :(

2021. ápr. 22. 20:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Pihend ki magad. Ha fáradt vagy nem tudsz koncentrálni. Csinálj olyasmit, ami feltölt, aludj sokat.
2021. ápr. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Koncentrálj jobban. Az veszi el az idődet, hogy mindent 5x olvasol újra.


Ha nem megy, akkor tanuld meg az ún. gyors olvasást, amivel inkább "fényképet" csinál az agyad, nem olvasod el ténylegesen az adott oldalt.

2021. ápr. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!