Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Közvetlenkedö, szájmenéses,...

Közvetlenkedö, szájmenéses, haverkodós ember?

Figyelt kérdés

Ismertek ilyen embert? Bárhova megy mindenkivel azonnal lebratyizik, mondja a szövegeket, mindenkit a haverjává fogad, viccelödik, mindig jó kedve van. Én egy ilyen ember vagyok, viszont azt vettem észre, hogy utál az emberek többsége. Barátaim sincsenek pedig még a legrosszindulatúbb, saját környezetét kipletykáló ismerösömnek is vannak barátai. Tudom hogy sok vagyok, de nem vagyok rossz ember. Ma találkoztam autóban a volt fodrászommal, lehúztam az ablakot és átköszöntem neki vidáman, megkérdeztem hogy van? Ehhez képest láttam kiírva neki az oldalán hogy “megint összefutottam ezzel a gyökérrel (velem)” és aki teheti meneküljön ha meglát engem.

Annyival rosszabb vagyok, mint aki rosszindulatú, gonosz, hazudó, pletykás? Baj hogy megörülök az ismerösöknek és csevegek, érdekel hogy vannak? Min változtassak? Sajnos ez az alaptermészetem, apám is ilyen volt. Öt mondjuk emiatt volt hogy megverték, én nem akarok oda jutni.


2021. ápr. 23. 14:07
 1/8 anonim ***** válasza:

én is hasonló vagyok, annyi különbséggel, hogy én nem keresem kifejezetten a kontaktust, nem "tapadok", viszont ha valakivel kialakul egy ismeretség, azon belül már önmagamat adom, és ilyen közvetlen, jóhiszemű, barátságos vagyok, és rólam is sokszor mondták már a haverjaim, barátaim, családom, hogy sokat beszélek, férfi létemre :)


De nem azért beszélek, mert nem bírok csöndben lenni, hanem tényleg értelmes dolgokról, de azokkal kapcsolatban szeretek részletes, kifejező párbeszédet folytatni, nem semmitérő, pár szavas diskurzusokat, amik ma a nyerők, messenger stílusban

2021. ápr. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%

Ezt hivjak energiavampirnak.


Azt gondolhatod magadrol hogy nem vagy rossz ember, de nyilvan eszre sem veszed mikor eleg, mikor nincs a masiknak masfel oraja hogy vegighallgassa az elmult 2 nap szamara amugy teljesen erdektelen torteneseit, mikor szeretne peldaul o is 2 szot kozbeszolni de te csak mondod, mondod, es mondod a semmit...


Ne nagyon csodalkozz ha menekulnek eloled, ha meg sem probalod visszafogni ezt az idegesito szokasodat, sot lathatoan buszke is vagy ra.

2021. ápr. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
61%

Nem utálnak, hanem unnak.

Ha kicsit visszafogottabb lennél, semmi gond nem lenne veled!

Lefárasztod az embereket, holott mindenkinek millió gondja van, siet, türelmetlen, a mostani helyzetben meg különösen.

Ritkábban szólalj meg, de akkor velősen!

Legyen érdekes a témád, nem kell mindig, mindent kommentálni. (Arra itt a Gyakori:)

A legrosszindulatúbb, saját környezetét kipletykáló ismerősödnek meg

biztos, hogy nincsenek barátai, legfeljebb hasonszőrű ismerősei, az olyanok meg gondolom neked nem kellenének.

2021. ápr. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én elég csendes természetű vagyok, nem szeretek annyira beszélni, mint hallgatni, magamról pláne nem szeretek dumálni, így én kifejezetten preferálom, ha a másik fél bőbeszédű.
2021. ápr. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
21%

Energiavámpír akkor lenne, ha a saját problémáival fárasztana kéretlenül másokat, vagy kötekedően viselkedne... ha valakinek egy normális beszélgetés egy normális témáról, vagy a viccelődés fárasztó, akkor a hallgatóval van a gond, nem a beszélővel szerintem


az idegesség és a sietés kultúrája a természet- és emberellenes, nem az, ha valakinek van ideje és motivációja beszélgetni...

2021. ápr. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
#5: sajat bevallasa szerint is sok, meselj mar honnan szedted hogy mindenki mas a helikopter?
2021. ápr. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#6

én szeretem az ilyen közvetlen, kommunikatív, "gyermeki" embereket!

Engem éppen hogy feltöltenek.

2021. ápr. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is bírom az ilyen embereket, ne érezd magad rosszul ha valakinek ez nem jön be. Elsőre nekem is az jut ilyen emberekről eszembe hogy csak semmitmondó felszínes dolgokról tudnak beszélni, lehet hogy ezért is nem alakul ki mélyebb barátság.
2021. ápr. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!