Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az apam olyan h tobbet er...

Az apam olyan h tobbet er neki a sajat egoja mint a kapcsolata a fiaval... mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Kiderult h a hatam mogott nagyanyamnak meg anyamnak hazugsagokat terjesztett rolam, nevetsegesse akart tenni. Amikor elmondtam nekik h azok csak gyerekes hazugsagok faterom elkezdett uvoltozbi h en mekkora kis gexi vagyok arra sem emlekszem mint mondtam... azt mondta addig nem szol hozzam ameg bocsanatot nem kerek... wtf???
2021. ápr. 24. 09:43
 1/4 A kérdező kommentje:
Ilyeneket mondott, h en azt mondtam neki utalom a macskat es legszivesebben kitekernem a nyakat... tehat erted, probalt buggyantnak beallitani
2021. ápr. 24. 09:45
 2/4 anonim ***** válasza:
jól vagy öcsém?
2021. ápr. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
abszurd a szituáció igaz?:D
2021. ápr. 24. 11:48
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem le kell egy picit szállni a szülőkről... A gyerekek rendszerint azt gondolják, hogy körülöttük forog a világ és ők kell, hogy legyenek mindenki szívének a közepén - és részben igazuk van, részben pedig nem...
2021. ápr. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!