Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A fiu baratom tobbet akarhat?

A fiu baratom tobbet akarhat?

Figyelt kérdés

Tobb mint feleve ismerem a fiut, akivel barati kapcsolatot apolok. Nemreg emlitette nekem hogy tobbszor szeretne velem talalkozni megismerni es dumalni. Mondta hogy mikor talalkozunk megint es hogy varja mar.Eddig kettesben ketszer talalkoztunk. A talalkakat mar randinak hivjuk, viszont ezt haveri modon kezdtem el en felhantorgatni, o pedig most tette szova hogy nem tudja meg mit talal ki a randinkra...de titkos. Kedves velem, es elég gyakran erdeklodik utannam, meg kerdezi hogy vagyok miujsag,kerdesemre pedig mindig elmeseli a napi dolgait amik tortentek vele. Viszont a baratait tartja a legfontosabbaknak es parkapcsolata nincs. Tudom hogy rettento figyelmes es jo barat. Szerintetek barátnak nézhet (még mindig?) vagy fenáll az eselye hogy esetleg tetszek neki es tobbet is akarhat?

21L



2019. ápr. 17. 00:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen, lehetséges, de miért hívjátok randinak a találkozókat? Ez elég megtévesztő lehet neki is, könnyen beleláthat többet.
2019. ápr. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!