Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezt hogy állítsam le fejben???

Ezt hogy állítsam le fejben???

Figyelt kérdés
Ezekkel a vírusos intézkedésekkel kapcsolatban ha fejben nagyon rápörgök (valamikor kb "észrevétlenül"), semmi másra nem tudok koncentrálni, elfog a rettegés, a rosszullét, hányinger, ilyesmik. Valaki élt át hasonlót? Hogy lehet ezt leküzdeni? Eltüntetni? Akármi???

2021. ápr. 24. 16:34
 1/9 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem, nem vagyok benne teljesen biztos, de szerintem egy gyengébb pánikrohamom is lehetett az ilyen gondolataim miatt....
2021. ápr. 24. 16:34
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológus
2021. ápr. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
Kapcsold ki a tv-t de a legjobb hogyha a netkábelt is kitéped a falból, aztán sétálj egyet. Jó az idő kint és segít a nap ezeket az érzéseket feloldani.
2021. ápr. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem nem vagy egyedül a problémával. Orrba szájba nyomatják mindenhol az eféle tartalmakat. Én is azt tenném amit a 3as javasolt, facebooktól instant zárd el magad, mert ott terjed a legtöbb baromság, megfélemlítés, és próbálj kikapcsolni kicsit.
2021. ápr. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

"Kapcsold ki a tv-t"

Az infok 90%a már netes felületről ömlik az emberre.


Nálunk voltak durva esetek családban, de ha ez határozná meg az életemet, akkor elbújhatnék a pincébe.

2021. ápr. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5ös. De a netkábel...xd
2021. ápr. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Több szakember egybehangzó vélemény, hogy a következő pandémia mentális eredetű lesz. Szóval nyugi, nem vagy egyedül.
2021. ápr. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A tv nincs is bekötve, mert nem néztük és feleslegessé vált, ezért ki lett kötve. Az internet meg muszáj, mert online megy az oktatás a felsőoktatási intézményben, ahol tanulok. A pszichológuson gondolkodtam, csak hát... Nem valami olcsó mulatság legalábbis a környéken ahogy keresgéltem és láttam az árakat. Egyébként a természet tényleg jó, csak van amikor sajna nincs időm egyszerűen kimenni, mert annyi minden kell másnapra. :/
2021. ápr. 24. 18:13
 9/9 anonim ***** válasza:
55%
Az a baj, hogy a tv, rádióban is csak ezt hallani! Én nem nézek már tévét se. Meg a rádiót is ki húzom mikor a korona kamu megy. Szerintem felesleges pánikkeltés az egész. Én is így voltam mikor mindig ezt hallottam. De mostmár nem érdekel. Azóta nyugottabb vagyok.
2021. máj. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!