Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miert van az, hogy ha konflikt...

Miert van az, hogy ha konfliktusra kerul a sor, remegek es felek?

Figyelt kérdés
Ferfi vagyok. Es ha ferfival van konfliktus mindig felek es remegek. De miert? Miert felek egy verekedestol? 25 vagyok. Tiszta gyava vagyok. Regen az emberek kardot rantottak es nem volt semmi. En meg egybol veszteskenr indulok egy csataba..:(
2021. ápr. 25. 21:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Dettó :/
2021. ápr. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
De nem félek, csak izgulok
2021. ápr. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
92%

Kezdj el edzeni, az az önbizalmadnak is jót tesz.

El fogsz jutni arra a szintre, mikor nem attól félsz, hogy megütnek, hanem te akarsz ütni :)

Régen én is féltem, elkezdtem edzeni, szedtem magamra +20 kilót, most van, hogy én keresem a bajt. Bár így, hogy kopasz vagyok, szakállas, és azért nem vagyok egy vézna gyerek, valahogy elkerül a balhé :D

2021. ápr. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kiskorom óta én is így vagyok, de nálam érthető + szülők is rátettek egy lapáttal. Ezt úgy kell legyőzni hogy szembemész vele...
2021. ápr. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!