Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért viselkedik így a legtöbb...

Miért viselkedik így a legtöbb beoltott?

Figyelt kérdés

Az oldal tele van a már oltottak kérdéseivel. Alatta legtöbbjük minősíthetetlenül szidja azokat akik nem oltatták be magukat.

Magyarázzák, hogy már pedig az oltás mennyire hasznos és olyat is olvastam már, hogy remélik a többiek meghalnak, illetve jó a kirekesztés.


Ha valaki be van oltva, akkor nem mimdegy neki, mások mit csinálnak? Ők elvileg màr védettek. Miért kell így viselkedni?


2021. ápr. 26. 08:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
54%
Én szerencsére még nem láttam ilyen kérdést és választ, viszont te most szítod itt a kérdést rendesen. Őszintén, mivel szükség van erre?
2021. ápr. 26. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
46%
Mi szükség van erre?
2021. ápr. 26. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
78%

Mert trollkodnak? Na? Erre nem számítottál, mi?

Elkaptam a covidot, oltásra tegnap hívtak, de nem lehet csak 2 hónap múlva, noshát, ha megkapnám is ellenezném a védettségis belépést, döntse el mindenki maga ,hogy akarja e ezt, mert nem gyermekbénulás, nem valami egyéb gyógyíthatatlan xar, ez egy 5%-ban halálos vírus, és mondom, úgy, hogy nem sokon múlt, hogy számokra legfontosabb csaladtag is majdnem ott maradt. Ha annyira véd az oltás, akkor miért van ez a szabályzás? Nyílván oka van, hogy nem kapott valaki oltást.. pl. még nincs annyi.. de arról az egyén tehet? Asszem nem. Majd akkor szabályozzon ha van oka.

2021. ápr. 26. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Szerintem nem normális aki mások halálát kívánja és vergődik állandóan. Arra mi szükség van kedves egyes és kettes válaszoló?

Nézz be a politika kérdései közé...

Ja vagy az elfogadott, hogy mások így viselkednek. Oké.

2021. ápr. 26. 08:18
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne általánosíts. Bár vannak, akik felsőbb rendűnek képzelik magukat, meg szerintük mindenki meghal, aki nem oltja be magát, de azért vannak jópáran normálisak is.
2021. ápr. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
25%
Én sehol nem tapasztaltam ilyen ellentétet.
2021. ápr. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Sajnos én tapasztaltam. Mondjuk ismerősi körben is. :(
2021. ápr. 26. 10:23
 8/16 anonim ***** válasza:
0%

Nem hiszem hogy jó lenne ha meghalnátok, és büdös bunkó az aki ilyet mond, de az baromi ciki, hogy kirekesztésről meg diszkriminációról beszéltek, miközben ez nem más, mint egészségügyi elővigyázatosság, ami abszolút jogos.


Szeretnénk, hogy minél hamarabb helyrerázódjon egy kicsit a világ, de minél több nem oltató van, ez annál később fog megtörténni, és annál valószínűbb, hogy az oltatókat is visszarántjátok magatokkal a veszélyeztetettek közé.


Aki oltat, az veszélyforrásként tekint rátok, ezért beszél néha lekezelően rólatok.

2021. ápr. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%

Én sem tapasztalom ezt kedves kérdező, azokban a kategóriákban sem, amit írtál.


Egyszerűen el kell fogadni mindneki döntését. Ez olyan mint az abortusz kérdés.. Sose lesz benne egyetértés. De legalább ne vitatkozzunk róla és ne szitsuk az indulatokat feleslegesek, ahogy te is próbálod a kerdeseddel.

2021. ápr. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Én nem akartam egyáltalán vitatkozni. Hihetetlen, hogy még én vagyok a hibás. Reggel láttam egy kérdés alatt, hogy a kérdező olyanokat irogatott az egyik embernek, aki nem oltatta be magát, hogy reméli, hogy az anyja meghal covidban stb. Jelentettem is és törölve lettek a mocskolódó válaszai.

Ezt a jelenséget nem értem, ezért tettem fel a kérdést.

Érdekes hogy itt senkinek nem tűnik fel, hogy mindenki azokat támadja, akik nem akarják beadatni az oltást.

2021. ápr. 26. 12:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!