Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért viselkedik így a legtöbb...

Miért viselkedik így a legtöbb beoltott?

Figyelt kérdés

Az oldal tele van a már oltottak kérdéseivel. Alatta legtöbbjük minősíthetetlenül szidja azokat akik nem oltatták be magukat.

Magyarázzák, hogy már pedig az oltás mennyire hasznos és olyat is olvastam már, hogy remélik a többiek meghalnak, illetve jó a kirekesztés.


Ha valaki be van oltva, akkor nem mimdegy neki, mások mit csinálnak? Ők elvileg màr védettek. Miért kell így viselkedni?


2021. ápr. 26. 08:00
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Egy jó ismerősöm nagy Fideszes. Facebookra folyton ezeket a híreket rakja ki, tele van covidos, illetve oltásra buzdító posztokkal az oldala.

Naponta mondta nekem, hogy ő mikor megy oltatni, és mennyire veszélyes a vírus stb. Sosem reagáltam rá semmit.

Majd a hétvégén megint elkezdte erőltetni, hogy láttam honnan fogok kiszorulni az oltás hiányában, ezért regisztráljak gyorsan. Na ekkor mondtam neki, hogy én aztán tényleg nem beszélek le senkit az oltásról. Rosszat sem mondok rá, akkor meg rám se akarják tukmálni az ő akaratukat. Aztán megsértődött. Másik ismerősének is elege lett belőle, hogy nem lehetett másról beszélni vele, mikor meg ő is megmondta, hogy nem kéri az oltást, akkor vele is elkezdett veszekedni.


Elvileg ez szabad döntés lenne.

2021. ápr. 26. 13:07
 12/16 anonim ***** válasza:
0%
Provokálsz kérdező. És még csak észre sem veszed, ez a szörnyű benne.
2021. ápr. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Basszus ebben mi a provokálás?

Semmi ilyen szándékom nem volt. Ez a provokálás, amit ti csináltok. Leírom a személyes tapasztalatom, erre nekiugrottok az embernek.


Ha nem tetszik a kérdés húzz el innen, arra kérlek. Érdemben nem tudsz válaszolni, tehát semmi keresnivalód nincs itt. Ha tovább folytatod jelentem a moderàtornak.

2021. ápr. 26. 13:48
 14/16 anonim ***** válasza:
25%

"Ha valaki be van oltva, akkor nem mimdegy neki, mások mit csinálnak?":

Én nem szidok senkit sem, oké?

Csak felelőtlenségnek tartom, hogy vannak, akik ezzel a hozzáállással olyan, mintha nem akarnák, hogy vége legyen ennek a cirkusznak, mert míg egy beoltott védve van-, és a környezetét is védi, addig egy nem beoltott veszélyezteti a környezetét-, de legjobban önmagát.

Nem tudom, mit nem lehet azon megérteni, hogy minél több beoltottsággal ez a kórság nagy valószínűséggel eltüntethető... Csak a számítógépes víruskezelésből kellene kiindulni, hogy megértsék sokan ennek a fontosságát.

2021. ápr. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Sajnos ezen a pici dolgon is látszik, hogy ha embertársunk bár mely előnyben részesül, akkor hajlamos elfelejteni, hogy ő sem különb. Persze tisztelet a kivételnek!

De aki ilyen rossz dolgokat kíván másnak az úgy is vissza száll rá! Csak akkor már késő bánat!

2021. máj. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

#15: Gondolom még mindig nem làtják mi megy az oldalon. A beoltottak már olyanokat írogatnak, hogy elmebeteg aki nem oltat, beteg ember, kerülni kell, ja olyat is olvastam, hogy valaki azt írta a másiknak, hogy "proli", mert nem oltatja be magát. Meg nem szabad ismerkedni "oltatlannal".

Rémes.. :(

2021. máj. 11. 18:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!