Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi baj lehet velem? Öreg...

Mi baj lehet velem? Öreg vagyok tizenévesen?

Figyelt kérdés

Egyik volt ált.sulis osztálytársammal beszélgettem messengeren valamelyik nap. Ahogy beszélgettünk, olyan öregnek éreztem magam mellette, mintha én már 26 ő meg 14-5 éves lenne, pedig mind ketten 16 évesek vagyunk. Ő azt gondolja, hogy normális kapcsolat, ha egy játékon keresztül beszélget egy 22 éves pasival, aki nem dolgozik és nem is tanul. A fiú a világ másik felén él, nekem is van barátom, aki 24 éves és, mi nem játszunk, hanem csináljuk a kertünket,elmegyünk dolgozni együtt valahova,emellett én délelőtt sulizok és barátom dolgozik.

Ez a lány az apukájával él, és nem mer otthon beszélni a kapcsolati helyzeteiről, én mindent(általában mindent) megosztok velük. Én szeretek és tudok is főzni, ő a sajt reszelőt is keveri a nokedli szaggatóval, nem tudna homokot lapátolni se a cement keverőbe, mert nem bírja megemelni a lapátot és nem is áll neki.

Nekem vannak tervei, nem is kicsik, ő csak létezik. Velem lenne a baj vagy vele?

Arról nem beszélve, hogy néha olyan szavakat használ aminek a létezéséről se tudtam. (pl:cringe, azt se tudom ez a szó mit jelent, pov stb)

Olyan gáznak éreztem magam. Mit kellene kezdenem magammal?

16l


2021. ápr. 26. 09:26
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
81%

#20

Köszi a választ! 😊

A kommentemben arra akartam célozni, hogy próbáljon ki dolgokat, tapasztaljon.

Nem arra, hogy igya le magát folyton és drogozzon.

Hanem, hogy szerezzen élményeket. De akkor felrement , amit írtam. ☺️

2021. ápr. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!