Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi baj lehet velem? Öreg...

Mi baj lehet velem? Öreg vagyok tizenévesen?

Figyelt kérdés

Egyik volt ált.sulis osztálytársammal beszélgettem messengeren valamelyik nap. Ahogy beszélgettünk, olyan öregnek éreztem magam mellette, mintha én már 26 ő meg 14-5 éves lenne, pedig mind ketten 16 évesek vagyunk. Ő azt gondolja, hogy normális kapcsolat, ha egy játékon keresztül beszélget egy 22 éves pasival, aki nem dolgozik és nem is tanul. A fiú a világ másik felén él, nekem is van barátom, aki 24 éves és, mi nem játszunk, hanem csináljuk a kertünket,elmegyünk dolgozni együtt valahova,emellett én délelőtt sulizok és barátom dolgozik.

Ez a lány az apukájával él, és nem mer otthon beszélni a kapcsolati helyzeteiről, én mindent(általában mindent) megosztok velük. Én szeretek és tudok is főzni, ő a sajt reszelőt is keveri a nokedli szaggatóval, nem tudna homokot lapátolni se a cement keverőbe, mert nem bírja megemelni a lapátot és nem is áll neki.

Nekem vannak tervei, nem is kicsik, ő csak létezik. Velem lenne a baj vagy vele?

Arról nem beszélve, hogy néha olyan szavakat használ aminek a létezéséről se tudtam. (pl:cringe, azt se tudom ez a szó mit jelent, pov stb)

Olyan gáznak éreztem magam. Mit kellene kezdenem magammal?

16l


2021. ápr. 26. 09:26
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ezzel nincs semmi baj, én is ilyen vagyok/voltam. Örülj hogy ilyen vagy:D
2021. ápr. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 Fingkirály ***** válasza:
72%
Nem te vagy "koravén". A tizenévesek zöme felejtett el felnőni :)
2021. ápr. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
84%

Azt jelenti normális vagy. Ez a generáció egy alapjaiban elbaszott bagázs.

Nem kell velük beszélgetni ha nem érzed magad jól. Ennyi. Nem vagy sem öreg sem koravén. NORMÁLIS vagy. Ami mostanában elég fura lehet. 😅

2021. ápr. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 Fingkirály ***** válasza:
100%

Még elfelejtettem. Nem az online gaminggel van a baj, én pl simán 40 fölött is játszok.


De nem CSAK azt csinálom. Van életem mellette :)

2021. ápr. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
40%

Egyikőtökkel sincs baj, más az érdeklődési körötök. Más az élethez való hozzáállásotok, más értékek a fontosak. Én nem érzem akkora problémának, ha valakinek 16 évesen nincsenek húdekomoly messzemenő tervei, nekem sem voltak. Azzal sincsen gond, ha valaki már 16 évesen tudja azt, hogy mit akar csinálni.

Azzal már nagyobb probléma van, ha valaki nem tud főzni, de mint tudjuk, a mai világban már ez sem olyan hatalmas probléma, sőt, bármikor meg lehet tanulni, még van ideje bőven.

Kerti munka, betonozás: nem hiszem, hogy egy csajnak annyira tudnia kéne lapátolnia a betonkeverőbe ;) A kerti munka pedig adottság, van aki kimegy a kertbe és kikapcsolódás neki az hogy dolgozhat (mint nekem), van aki pedig csak napozni szeret kijárni (valljuk be, a lányok többsége).


Nem hiszem, hogy azért, mert más életet éltek, le kéne néznetek egymást ezért.

2021. ápr. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi idősen én is iylen voltam.

9 évnyi idő után rájöttem, hogy ezzel nincs semmi baj, viszont az összes ilyennel való foglalkozás teljesen értelmetlen és hasztalan. Feleslegesen lehúzza az embert.

9 éve is pont ugyanez volt.

Én se jártam iylen helyekre, és teljesen jól megvagyok, viszont azokat az éveket jól elcsesztem az állandó aggódással feleslegesen.

2021. ápr. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

#9


Ennek melyik része volt csajozás?:D

2021. ápr. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

#10


Szerintem max annyit változtass hogy szórakozz egy kicsit. Nézz filmet, YT-n videókat. Ott is van érdekes tartalom. Pl az Űrkutatás magyarul, Tanulom magam, Az okos az új szexi csatornák érdekesek :)

2021. ápr. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
66%
Miért lettem így lepontozva? 1. vagyok
2021. ápr. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 Fingkirály ***** válasza:
100%

@19/1: ugyan én nem pontoztalak le, de egyet sem értek.


Drogozni, bebaszni (ráadásul rendszeresen) nemcsak egészségtelen, de alja proli dolog is.


Ha megfigyeled, már drogozni messze nem az a hetvenes-nyolcvanas évek highlife sztárfeelingje itthon sem, többnyire a leglepukkantabbak drogoznak, azok se kokót, hanem valami libaf*s szintetikus dizájnert - kb emiatt már az "elit drogok" sem menők, mert a drogozás a szegénységgel, igénytelenséggel kapcsolódott össze.


Ha körbenézel, a menő celebek már nem félutcányi csíkokat tolnak, hanem habosbabos drága dizájner sportruhákban gyúrnak meg zöld színű turmixlöttyöket védenek, és nem a methmouthukat mutogatják az instán, hanem a kockahasukat.


Speciel ez még a ló másik oldala, de mindenképpen kevésbé egészségkárosító.

2021. ápr. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!