Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki leül 3-5 évet, az miből...

Aki leül 3-5 évet, az miből hajt szabadulás után pár éves bmw-t? Engem annyira érdekel hogy ha pofátlanság is de megkérdezem majd tőle.

Figyelt kérdés
2021. ápr. 27. 21:25
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Not your business.
2021. ápr. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
44%

Grat az 1-esnek....

Gondolom nem egyedül dolgozott és vannak emberei akik ugyanúgy melóztak becsületesen legális dolgokat csinálva és hát nyilván biztos van félretett tisztességesen megkeresett pénze amit elásott valahol vagy esetleg alapból van pénze csak titkolja vagy pénzelték a stricijei.

Undorítóak mind ahányan vannak. Az ilyeneknek úgy beadnám hogy pénzt váltottunk és nem ér semmi ami a kezükbe van.

Egyáltalán a bűnözőket is amelyiket nem lehet jobb belátásra bírni simán kitiltanám az országból. Persze más országokat sem akarok ezzel károsítani úgyhogy az életfogytiglan lenne nekik jó.

Gyorsítva...

2021. ápr. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

Négyszer voltam nyaralni, hosszabb rövidebb időre.

Ebből egyszer külföldön.Vállalkozó voltam egész életemben, csináltam ezt azt.Megvolt mi ment a 90 -es években, mi a 2000 -es évek elején, és megy szárnyal most.Alkalmazkodni kell,és meglátni a jó lehetőségeket.Mindig kihasználtam mindent,amit az élet elém dobott.

Akárhányszor jöttem haza a nyaralásból,várt a kertesházam amolyan szolíd 10000 nm kerttel.Van benn egy medence 30 méteres, de a házban is van hogy télen is tudjak úszni.Alul teremgarázs ahol van egy sedan, egy coupe és egy terepjáró,mind BMW.

Grillsarok a teraszomon ,az se olyan nagy,150 nm,és egy szerény 6 személyes jakuzzi is megbújik alatta.

Titok persze van, hogy lehet ez, meg pörög sokszor az ember agya,főleg ha meglát pár év után valaki,és látja hogy nemrég vásároltam valamelyik plázában,vagy egy új armani öltönyben vagyok.

Ha tudod a titkot,megy ez mindenkinek

2021. ápr. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
59%
Kamu⬆️
2021. ápr. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

#2

Én nem irigységből vagyok erre kíváncsi, és nem is ítélem el mert valószínű hogy nem először volt már lecsukva, magamból kiindulva én csinálom rosszul, mert mindenki egy helyre kerül az élete végén, viszont nem mindegy hogy él, én havi 16 napot dolgozok 12 órában, mindkét munkanapon olyan fáradt vagyok mintha egy fél napot csak ittam volna, mégis kit érdekel ez akárkinek is mondhatom, azt mondja mindenki hogy dolgozni kell, ezek viszont nem állnak be a sorba, és ilyen szinten tartom őket valamire.

Én félek attól hogy megszűnhet a munkahely és kevesebből kellene fenntartani ami van, aki meg nem fél a törvénytől az felépíti belőle az életét, én féltem azt a 240 ezremet, a hozzá hasonlók meg ennyivel játszanak 1 hétig.

2021. ápr. 27. 21:45
 6/10 anonim ***** válasza:
De ha megkérdezted, kérlek, írd majd meg a választ.
2021. ápr. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Sokan pont,hogy pénzért ülnek mások helyett.
2021. ápr. 28. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Azért mert jobban csináljak mint te
2021. ápr. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Vannak akik ártatlanul vannak lecsukva. Mielőtt jönnek azzal hogy “bűnöző, ilyen ember nem kellene” gondolkozzatok.
2021. ápr. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

8. Grat hogy mennyire jók a szemedben a mocskos bűnözők. Élj velük egy évig aztán te leszel az egyik pénzforrásuk az utca szélén.

Ez aztán teljesítémény,sok ész kell hozzá.

2021. ápr. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!