Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Beleőrülök abba amit az agyam...

Beleőrülök abba amit az agyam csinál velem? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Egyszerűen már kivagyok. Az agyam vagy nem tudom mi kicsinál engem. Folyton variálok akaratomon kívül mindenben. Leírom a leggyakoribb példákat hogy értsétek:


Egyik nap rajtam van a világfájdalom, és hogy a világ milyen sz@r hely, és hogy én öngyilkos leszek stb. Másnap már ahogy ébredek a madárcsicsergésben rájövök hogy mennyire szép az életem, és hogy mennyire jó élni. Étkezés: Folyton elgondolom hogy én egészséges életmódot fogok másnaptól élni, aztán el se kezdem mert rájövök hogy minek, úgysem vagyok senki szerint dagadt. Vannak napok amikor összezabálok mindent, de a hetek túlnyomó részében nincs étvágyam, és kb. 1x-2x eszek. Van amikor rámjön hogy úristen nekiállok tanulni ügyvéd leszek orvos leszek gazdag leszek stb. aztán meg úgy érzem hogy nem vágyom a ilyenekre egyáltalán. Egyszerűen még azt sem tudom eldönteni milyen lifestylet akarok. Egyik nap úgy érzem hogy úristen én mekkora Gamer srác vagyok, aztán hirtelen nem érdekelnek a játékok, és Vsco Boy-nak érzem magam, harmadnap meg akkora E-boynak érzem magam hogy még a körmömet is feketére festem. Egyszerűen már beleőrülök ezekbe. (Korom privátban)



2021. ápr. 28. 13:55
 1/10 anonim ***** válasza:
83%

Egy az egyben ugyanígy telnek a napjaim. Egyik nap felhőtlenül boldognak érzem magam máskor pedig halálomon vagyok. Jelenleg romokban van az életem, mert a hozzáértésem és az eredményes munkám miatt kitúrt néhány olyan egykori munkatárs, akik féltették a pozíciójukat, és veszélyt jelentettem volna rájuk nézve.


Ilyen az élet, üdv a magyar valóságban! Már vártunk...


21/f

2021. ápr. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
#1 Szegényyy🥺 Sok sikert új munka találásához!😄 Ne add fel soha✨
2021. ápr. 28. 14:11
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
Nem biztos hogy van értelme újra munkát vállalnom Magyarországon. A harmadik helyről kellett eljönnöm ugyanabból az okból, néhány hónapon belül. Rettenetesen kiábrándító és sokkoló, hogy ezért a néhányszázezer forintos fizetésért ilyen szintű folyamatos sz@rkavarás megy a pozíció féltése miatt. Valami undorító az a fajta szellemiség, ami ezt az országot áthatja... :(
2021. ápr. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
63%
Teljesen normális vagy.
2021. ápr. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezekben a leírt tünetekben magadra ismersz?


[link]

2021. ápr. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

#3 Én Ausztriában dolgozom, de egy az egyben ugyanaz megy itt is.

Tök mindegy, hogy milyen nemzetiségű, de mindegyik mindent is elkövet, hogy feljebb juthasson.

2021. ápr. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

#1 és #3 vagyok.


Dolgoztam egy éves időtartamon belül takarítóként minimálbérért, és magyar nagyvállalatnál olyan összegért, amivel nem szeretném borzolni az itt jelenlévők idegeit, mindkét végletet megjártam... Az aljától a tetejéig mindenki ott b@szik ki a másikkal ahol tud, és ez rettenetesen ijesztő. A nagyobbaknál azért, hogy ne derüljenek ki a mindennapos, természetszerű visszaélések - mind anyagilag, mind pedig a hatalommal - és mégtöbbet lehessen harácsolni, főleg mások kárára, kisebb ágazatokban meg sokszor tér nélkül is (!), se előrébb jutás, se plusz pénz, semmi nem képezi tárgyát - egyszerűen a napi rutin része, hogy ott b@sszunk ki a másikkal ahol csak lehet, és úton-útfélen rágalmazzuk a háta mögött.


Én ilyen világban nem akarok élni.

2021. ápr. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Valami hasonló van nálam is mostanában
2021. ápr. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Az energiáid inkább robbanásszerű (impulzív), mint állandó. Ez velem is így van, és nem könnyű ezzel együtt élni. Nagyon minimális az, hogy tényleg mit tud az ember elkezdeni és végig is vinni. Fontos, hogy megismerd önmagad, tudd, hogy mi az ami a legbelső motivációd beindítja és azokba vágj bele amikbe nagyon mélyen hiszel/vágysz. Én pl. elengedtem egy csomó dolgot, amit nagyon hasznosnak tartottam volna, de többszöri próbálkozás után sem tudtam végig vinni. Magamban ezt úgy értelmeztem, hogy vannak határok, amiket nem tudok és nem is akarok átlépni (legalábbis nem ebben a szakaszában az életemnek). Ez természetesen a kötelességekre nem vonatkozik, azokra mindig kell energiát szánni.
2021. máj. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hogy vagy most, kérdező?
2022. ápr. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!