Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egyedül érzem magam, és...

Egyedül érzem magam, és nincsen senkim, lassan beleőrülök, van itt olyan aki hasonló cipőben jár?

Figyelt kérdés

17/F


Már tényleg csak a családom maradt de már ők sem teljesen, régen minden jobb volt és egy szempillantás alatt megtört minden, volt egy szakasz nemrég, mintha másfél évig álomvilágban élnék annyira boldog voltam, de aki ezt tette velem sajnos már vége lett, se barát, se közösség, se semmi, lassan beleőrülök a magányba, hogy senki nincs akivel csak beszélgetni tudnék, mit tegyek?


2019. nov. 8. 23:05
 1/4 anonim válasza:
14%
Keress olyan elfoglaltságot, ahol jól érzed magad, ami sikerélményt ad. Látogathatsz menhelyeket, ahol vihetsz kutyust sétálni, besegíthetsz a kenel tisztán tartásában stb...Jelentkezhetsz egy helyi amatőr kosárlabda csapatba, menj el turista csoportba, Húh egy csomó minden van, ne ülj otthon egyedül! A tanulás mellett, csinálj valami tényleg hasznosat, és olyat amitől fejlődik, javul az önbecslésed, önértékelésed.
2019. nov. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
36%
Én is hasonló cipőben járok.
2019. nov. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Iskolából valaki??
2019. nov. 11. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én futni szoktam menni.Az nagyon jól kikapcsol,nagyon magányos vagyok.
2021. júl. 17. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!